Cumartesi, Ağustos 13, 2022
Ana SayfaYeni ÜrünlerArı Mama yenilendi

Arı Mama yenilendi

Arı Mama, yenilenmiş içeriği ve ambalajı ile raflardaki yerini aldı. “Yeni Arı Mama Besleyici Kompleksi”, içerdiği anne sütüne adapte Laktoferrin ile bebeklerin protein ihtiyacını karşılıyor. Ayrıca 12 vitamin ve 6 mineralli zenginleştirilmiş formülü ile de bebeklere, beslenme ve sağlıklı gelişim garantisi sağlıyor.

65 yıldır kesintisiz olarak üretilen ve paket bazında Türkiye’de en fazla satan bebek mama markası olan “Arı Mama” yenilendi. Türkiye’de üç kuşağın sağlıklı bir şekilde büyümesinde aktif rol oynayan “Yeni Arı Mama Besleyici Kompleksi”, zenginleştirilmiş 12 vitamin ve 6 mineralli içeriği ile bebeklerin bağışıklık sistemini kuvvetlendiriyor, fiziksel ve zihinsel gelişimlerine yardımcı oluyor.

125 ve 250 gramlık paketlerde tüketiciye sunulan “Yeni Arı Mama”, sütlü, muzlu, elmalı ve karışık sebzeli olarak 4 farklı çeşide sahip. 500 gramlık süper ekonomik boy paketlerde satış noktalarında yerini alan sütlü “Yeni Arı Mama” ise 12 porsiyonluk içeriği ile tüketicilere fiyat avantajı sunarken, bebeklere de daha fazla beslenme ve gelişme imkanı sağlıyor. “Yeni Arı Mama Besleyici Kompleksi”, tamamen hijyenik ortamda, hiçbir katkı maddesi ve yapay renklendirici kullanılmadan üretiliyor.

Son Gönderiler
spot_img

Popüler Gönderiler