Pazar, Eylül 25, 2022
Ana SayfaYeni ÜrünlerArzum OKKA Rich Spin M

Arzum OKKA Rich Spin M

Türkiye’de bir ilk olan karıştırarak sütlü Türk kahvesi pişirme özelliğine sahip Arzum OKKA RichSpin M, klasik, sert, közde pişirme özellikleri ile bol köpüklü, sütlü Türk kahvesi deneyimi sunuyor.

Bağımsız bir araştırma şirketinin yaptığı çalışmaya göre Türkiye’de bir ilk olan; karıştırarak sütlü Türk kahvesi pişirme özelliğine sahip Arzum OKKA Rich Spin M, klasik, sert, sütlü ve közde Türk kahvesi pişirme seçenekleriyle her damak zevkine uygun tatlar sunuyor.

Arzum OKKA Rich Spin M’in karıştırıcılı ve paslanmaz metal cezvesi, tek parçalı özel iç yüzeyi ile makinenizin temizliği aşamasında da hayatı kolaylaştırıyor.

“Kalabalık aileler için de ideal”

Arzum OKKA Ailesi’nin diğer üyelerinde olduğu gibi, közde Türk kahvesi keyfi için yavaş pişirme özelliği bulunan Arzum OKKA Rich Spin M, 5 fincan kapasitesiyle kalabalık aileler için de ideal.

Sütlü Türk kahvesinin yanı sıra sütlü ve Türk kahveli birbirinden farklı içeceklerin de deneyimlenebileceği Arzum OKKA Rich Spin M ile salep, sıcak çikolata gibi tarifleri de yapılabiliyor. Ürün, Akıllı Auto Brewing Altitude Detection sistemi ile bulunduğu ortamın ideal pişirme sıcaklığını tespit ederek dünyanın her yerinde aynı lezzette Türk kahvesi yapabilme olanağı sağlıyor.

Önceki İçerikFomilk Antep Fıstığı Sütü
Sonraki İçerikSon Ozan
Son Gönderiler
spot_img

Popüler Gönderiler