Bayramda ikramlıklar Ülker’den

Ülker, Kurban Bayramı için çikolata ve şekerlemede toplam 49 çeşit ürünüyle raflarda yerini aldı. Klasikleşen “Ülker Ece ve Çikolatin” gibi çikolata lezzetlerinin yanı sıra, “Lokumcuk, Ülker Toffe ve Ülker Bonbon” gibi şekerleme lezzetleriyle bayram hazırlıklarını tamamladı.

Ülker, 49 çeşit ürünüyle Kurban Bayramı için hazırlıklarını tamamladı. Türkiye genelindeki yaygın satış noktalarının yanı sıra, çok sayıda online alışveriş sitesinde şekerlemede 29, çikolata da 20 olmak üzere toplam 49 çeşit ürünüyle bayramda tüketicileriyle buluşacak.

“Ülker Ece Trio”da üç lezzet bir arada

İkramlık çikolata denildiğinde ilk akla gelen lezzetlerden bütün fındık ve en fındık kremalı “Ülker Ece” ve bir bayram klasiği olan “Ülker Çikolatin”in yanında “Mini Metro” gibi çeşitleriyle bu bayram da şekerliklerdeki yerini alacak. Ramazan Bayramı’nda ilk defa tüketicinin karşısına çıkan ve beğenilen “Ülker Ece Trio” içeriğindeki bütün fındık; üstte beyaz, tabanda sütlü çikolatanın, kakaolu kremayla birleştiği üç lezzeti bir araya getiriyor.

Dışı sütlü ve beyaz, içi lezzetli fındık kremasıyla dolu deniz kabuğu formundaki “Ülker Select Çikolata” ise şık hediyelik kutusuyla tüketicisini bekliyor. Bitter krema ve incecik bisküvi tanecikleriyle hazırlanmış “Ülker Laviva”da, sütlü dış kaplamasıyla hem göze hem damağa hitap ediyor. Ülker çikolata portföyünün en beğenilen çeşitlerinden karamel dolgulu “Caramio” ise mini ikramlık boyutu ve şık ambalajıyla kahve ve çay ikramları için ideal.