Perşembe, Aralık 2, 2021
Ana SayfaYeni ÜrünlerBEE'O Anadolu propolisi vitaminler ile buluştu

BEE’O Anadolu propolisi vitaminler ile buluştu

Ulusal ve uluslararası platformlarda 38 farklı ödüle layık görülen Türkiye’nin ilk ve tek inovasyon ödüllü yerli Anadolu propolisi üreticisi BEE’O, damla formundaki ürünleriyle Anadolu propolisi ve değerli vitaminleri tüketmenin kolay yolunu sunuyor.

Türkiye’nin ilk ve tek yerli inovasyon ödüllü Anadolu propolisi üreticisi olan BEE’O, Suda Çözünebilir Propolis Damla ve Propolis Damla’yı D3 ve K2 vitaminleri ile buluşturarak beslenmeye değer katıyor. İçeriğindeki D ve K vitaminleri bağışıklık sisteminin normal fonksiyonlarına katkıda bulunur.  Düzenli olarak 20 damla kullanarak değerli vitaminleri ve propolisten gelen zengin fenolik ve flavonoid içeriği beslenmeye dahil edilebilir.

% 30 Propolis Damla D3+K2 Vitamini; İçeriğinde % 30 oranında saf Anadolu propolisi, 1000 IU (ünite) D3 vitamini ve 18,75 mikrogram K2 vitamini bulunur. 4-10 yaş arasındaki çocuklar için günde 10 damla, 11 yaş ve üzeri yetişkinler için günde 20 damla olarak bal, pekmez, yoğurt, ekmek gibi tüm katı gıdaların içerisine eklenerek tüketilebilir.

% 15 Suda Çözünür Propolis Damla D3+K2 Vitamini; içeriğinde % 15 saf propolis, 1000 IU (ünite) D3 vitamini ve 18,75 mikrogram K2 vitamini bulunur. 4-10 yaş arasındaki çocuklar için günde 10 damla, 11 yaş ve üzeri yetişkinler için günde 20 damla doğrudan ya da su, süt, meyve suyu, pekmez, yoğurt gibi tüm katı ve sıvı gıdalarla tüketilebilir.

Propolis nedir?

Propolis, arıların bitkilerin yaprak, sap ve tomurcuklarından topladığı tamamen doğal bir arı ürünüdür. Arılar tarafından kovandaki temiz ortamı sağlamak için kullanılır. Arılar petek gözlerini önce propolis ile kaplar sonra ana arı petek gözüne yumurtasını bırakır.

Bu sayede yumurtanın sağlıklı bir şekilde gelişmesi sağlanır. Ayrıca arılar, propolisle sıvanan petek gözlerine balını, polenini, arı sütünü koyar. Böylece, arının ürünleri kovanda bozulmadan saklanır.

D vitamini nedir? 

D vitamini kalsiyum ve fosforun normal emilimine katkıda bulunur. D vitamini; normal kemiklerin, kasların ve dişlerin korunmasını sağlarken, bağışıklık sisteminin fonksiyonlarına da katkıda bulunur.

K vitamini nedir?

K vitamini normal kan pıhtılaşmasına ve normal kemiklerin korunmasında katkıda bulunur. D ve K vitaminleri birlikte çalışarak kalsiyumun ve fosforun normal emilimine/kullanımına katkıda bulunur.

Son Gönderiler
- Advertisment -spot_img

Popüler Gönderiler