Cuma, Ocak 27, 2023
Ana SayfaYeni ÜrünlerBodrum Mutfak’tan Hazer Mutfak modeli

Bodrum Mutfak’tan Hazer Mutfak modeli

Bodrum Mutfak Mobilya, Hazer Mutfak modeli ile yeni şeflerin yetişmesine olanak tanıyor.

Alternatif pişirme seçenekleri sunan ve çoklu yemek yapmaya uygun pişirme cihazları, yüksek çekim gücüne ve bitki yetiştirme kitine sahip davlumbazı, en önemlisi geniş tezgâh kullanımı ile Bodrum Mutfak Mobilya’nın Hazer Mutfak modeli, şefler için ideal.

Bodrum Mutfak Mobilya’nın Hazer Mutfak modeli, yemek hazırlarken kullanacağınız tüm malzemeleri el altında bulundurabileceği geniş adası ve yıkama bölümüne erişim kolaylığı ile mutfakta koşturmayla geçen yorucu anlara son veriyor.

Gurme dokunuşlar…

Bodrum Mutfak Mobilya’nın şeflere yaraşır mutfak modeli Hazer Mutfak, geniş kullanımlı pişirme cihazları ve tezgah alanı ile tasarlandı.

Gurme dokunuşlarla tamamlanan Bodrum Mutfak Mobilya’nın Hazer Mutfak modeli, kullanım detayları ve uzun ömrü ile yaşam alanlarının odak noktası oluyor.

Zaman ile yarışan tatları hazırlamak için her şeyi el altında bulunduran Bodrum Mutfak Mobilya’nın Hazer Mutfak modeli, geniş adası ve yıkama bölümüne erişimin 180 derece ile konumlanmış olması mutfakta koşturmayla geçen yorucu anlara son veriyor.

Servise hazır tabakların, ikramları sunum alanına taşıyacağı ve hatta sunum aracı olarak kullanabilecek servisliği ile tamamlanan Hazer Mutfak modeli, kullanılan renk tonları ile de zamanı yakalıyor. Küçük alanlarda mucizelere yer veren Hazer Mutfak modelinde ise tezgâh altı şarap soğutucu mekandan tasarruf sağlıyor.

Son Gönderiler
spot_img

Popüler Gönderiler