Pazartesi, Eylül 20, 2021
Ana SayfaYeni ÜrünlerDoğadan’dan % 100 bitki içeriği ile kadınlara özel çay serisi  

Doğadan’dan % 100 bitki içeriği ile kadınlara özel çay serisi  

Doğadan, Prof. Dr. Erdem Yeşilada ile birlikte geliştirilen Kadınlara Özel Çay Serisi ile kadınların hayatına dokunmaya devam ediyor. Doğadan’ın emziren anneler ve regl dönemi için hazırlanan % 100 bitki içerikli özel çaylar piyasaya sunuldu.

Doğadan, Prof. Dr. Erdem Yeşilada ile geliştirdiği % 100 bitki içeren Emziren Annelere ve Regl Dönemine Özel Çaylar ile kadınların en önemli iki döngüsünü rahat ve konforlu bir şekilde geçirmelerine destek oluyor.

Rezene, ısırgan, tarçın ve papatya ile harmanlanan Doğadan Emziren Annelere Özel Çay ile bu özel dönemde bitkilerin gücünden destek almak mümkün.

İçeriğinde kırmızı yonca, papatya, limon otu, civanperçemi ve ısırgan bulunan Doğadan Regl Dönemine Özel Çay ise, bu dönemi daha rahat geçirmenize destek olacak fonksiyonel etkilerinin yanı sıra, lavanta içeriğiyle keyifli ve yumuşak bir içim sunuyor.

Doğadan-KEDV işbirliği

Ayrıca kadınların aktif olarak ekonomiye katılımını önemseyen ve destekleyen Doğadan, kadınların yaşamlarını iyileştirme çabalarına destek olmak ve yerel kalkınmadaki liderliklerini güçlendirmek üzere 35 yıldır çeşitli programlar yürüten Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı (KEDV) ile işbirliği gerçekleştiriyor.

Son Gönderiler
- Advertisment -spot_img

Popüler Gönderiler