Çarşamba, Mart 22, 2023
Ana SayfaYeni ÜrünlerDoritos Twister Dürüm

Doritos Twister Dürüm

İŞ Gıda çatısı altında hizmet veren KFC Türkiye, çok duyulu lezzet odaklı iletişim stratejisine hız kesmeden devam ediyor. KFC’nin imza ürünlerinden Twister Dürüm’ü Doritos iş birliği ile sunan KFC Türkiye, yeni reklam filminde “Al Geldi” anlarına da yeni bir boyut kazandırıyor. 

KFC tavuklarının Doritos’un özgün baharatlarıyla buluştuğu Doritos Twister, yepyeni yoğurt sosuyla sunuluyor.

KFC Türkiye’nin yeni kampanyasında günlük hazırlanan taptaze KFC tavukları ve yeni Doritos Twister’ın iştah kabartan lezzeti başrolde. Geçtiğimiz Eylül ayında tüketici içgörülerinden yola çıkarak aniden gelen KFC yeme isteklerini konu alan “Al Geldi” kampanyasının devamını, bu kez reklam filmi klişelerini mizahi bir dille ele alırken görüyoruz. İki ayrı filmden oluşan reklam kampanyası TV ve dijital platformlarda yayına girerken, radyo ve yenilikçi açık hava kullanımlarıyla da destekleniyor.

“Her adımımızı tüketicilerimizin davranışlarına ve beklentilerine göre şekillendiriyoruz”

Tüketiciler tarafından çok sevilen samimi ve eğlenceli iletişim tonunu yeni kampanyada da devam ettirdiklerini belirten KFC Türkiye CMO’su Özkan Özyavuz; “Ürün geliştirmeden reklam kampanyalarımıza, dijital entegrasyonlarımızdan iletişim tonumuza kadar her adımımızı tüketicilerimizin davranışlarına ve beklentilerine göre şekillendiriyoruz.

Hem araştırmalarımızdan hem de restoran deneyimlerimizden biliyoruz k, Twister misafirlerimizin yoğun ilgi gösterdiği imza lezzetlerimiz arasında yer alıyor. Bu denli sevilen bir lezzetimizi enfes baharatlarıyla öne çıkan Doritos’la buluşturuyoruz.

Ülkemizin en sevilen soslarından biri yoğurt sos ile dünyaca ünlü iki markanın baharatlarını mükemmel bir uyumla dengeleyerek yepyeni bir ürün ortaya çıkarttık.

Doritos Twister’ı lanse ederken yine tüketici içgörülerinden faydalanarak çok beğenilen “Al Geldi” konseptini bu reklam kampanyasında da kullanmak istedik. Yeni çıkan ve henüz misafirlerimizin hiç tatmadığı bir ürünü nasıl “Al Geldi” çatısında örebilirdik üzerine odaklandık ve reklam klişelerini kullanıp bir sonraki reklama “Al geldi” diyerek eğlenceli bir dille fikri işlemeye karar verdik” dedi.

Son Gönderiler
spot_img

Popüler Gönderiler