Pazar, Eylül 25, 2022
Ana SayfaGüncel HaberDüzey, MixMey ile işbirliğine imza attı

Düzey, MixMey ile işbirliğine imza attı

47 yıl önce sektöründeki lider hızlı tüketim ürünlerinin satış ve dağıtım faaliyetlerini yürütmek amacıyla Koç Holding çatısı altında kurulan Düzey, marka işbirliklerine bir yenisini daha ekledi.

Düzey, günümüzün önemli trendlerinden sağlıklı atıştırmalık kategorisinin yükselen yıldızı MixMey’i tüketiciyle buluşturuyor.

Dağıtım ağını güçlendirmeye devam eden Düzey, yeni yılın ilk ayında glütensiz, ilave şekersiz, koruyucu ve renklendirici içermeyen elma bazlı ürünleriyle tüketicilerin atıştırmalık alışkanlıklarını derinden etkileyecek olan MixMey ürünlerinin satış ve dağıtımını tüm Türkiye’de gerçekleştirmeye başlıyor.

Bu dağıtım ile tüketiciler gıda sektöründe satış yapan A’dan Z’ye tüm birimlerden MixMey’e ulaşabilecek.

Düzey hakkında
Düzey; 1 ana depo, İstanbul (Asya ve Avrupa), Ankara, Antalya, İzmir’de 5 bölge deposu, 8 direkt ve hibrit satış bölgesi, 60 alt distribütörü ve 200 mobil bayisinden oluşan dağıtım ağı ile Türkiye’nin her yerinde yıllık 150.000 satış noktasına ulaşıyor.
Her gün çıkan 550’den fazla mikro şehir içi, 90’dan fazla şehirlerarası tır/kamyon sevkiyatları ile bakkal, market, tekel, benzin istasyonları ve kuruyemişçi gibi gıda sektöründe satış yapan tüm müşterilerine hizmet veriyor.
Düzey, kurulduğu günden bu yana yerli ve uluslararası birçok markanın satış ve dağıtım faaliyetlerini üstlenerek Dardanel, Ferrero, Maret, MixMey , Pastavilla, Pringles, Sek, Tat, Upfield ve Züber gibi sektöründe lider markaları 47 yıllık güven ile tüketiciyle buluşturmaya devam ediyor.
Son Gönderiler
spot_img

Popüler Gönderiler