Perşembe, Aralık 2, 2021
Ana SayfaYeni ÜrünlerEker Sütlü Tatlı Gurme Serisi

Eker Sütlü Tatlı Gurme Serisi

Türkiye’de ilk defa geleneksel sütlü tatlıları bir süt fabrikasında üreterek yeni bir pazar yaratmayı başaran Eker, bu ürün grubuna yepyeni bir bakış açısı getiren Gurme Serisi ile lezzet severlerin karşısına çıkıyor.

Sütlü Çikolata, Bitter Çikolata ve Karamelize Beyaz Çikolata çeşitleri ile her damak tadına hitap eden seride yer alan ürünler sütlü tatlı kategorisine inovatif bir zenginlik ve renklilik getiriyor.

Eker’in Sütlü Tatlı Gurme Serisi, çikolata dünyasında keyifli bir alternatif oluşturuyor. Klasik çikolatalardan farklı olarak soğuk raflarda sunularak daha taze tüketilebilen Gurme Serisi’nde; sütlü, bitter, karamelize beyaz çikolata seçenekleri Antep fıstığı, portakal, badem ve fındık parçaları ile harmanlanarak çikolata tutkunlarının gönlünü fethediyor.

125 g’lık paketlerde sunulan Eker’in Sütlü Tatlı Gurme Serisi’nde; “Antep Fıstıklı & Sütlü Çikolatalı”, “Portakallı Bademli & Bitter Çikolatalı” ve “Fındıklı & Karamelize Beyaz Çikolatalı” çeşitleri yer alıyor.

Eker Süt Ürünleri, yenilikçi Gurme Serisi ile sektördeki lezzetli atıştırmalık seçenekleri arasına özgün bir katkı sağlıyor.

Son Gönderiler
- Advertisment -spot_img

Popüler Gönderiler