Cumartesi, Ağustos 13, 2022
Ana SayfaYeni ÜrünlerFagor 900 Serisi

Fagor 900 Serisi

Geniş ürün gamı ve estetik tasarımı ile Fagor 900 serisi, büyük ölçekli mutfaklarda profesyonellerin değişen ihtiyaçlarına yanıt veriyor.

Mutfakların birincil önceliklerinden yola çıkılarak oluşturulan 900 serisi, eklenen yeni ürün ve modülleriyle kullanım alanlarına göre farklı seçenekler sunuyor. Maksimum güvenlik ve kalite ön planda tutularak tasarlanan seride her türlü beklentinizi karşılayacak oldukça geniş bir ürün gamı bulunuyor. Gazlı ve elektrikli ocaklardan ızgaralara, gazlı ve elektrikli makarna pişiricilerden fritözlere, elektrikli kaynatma tencerelerinden gazlı ve elektrikli devrilir tavalara kadar pek çok farklı ürün seçeneği seride göze çarpıyor.

Yüksek çalışma gücüne sahip brulörleri bulunan Fagor 900 serisi, ekstra kullanım kolaylığı sağlayan yatık kontrol paneli özellikleri ile ön plana çıkıyor. Yuvarlatılmış köşeler, piezo elektrik ateşleme, ergonomik kontrol düğmeleri, paslanmaz çelik kulplar serinin öne çıkan diğer özelliklerinden.

900 serisi yoğun çalışma alanları için ergonomik kontrol düğmeleri, basit ateşleme sistemi, yüksekliği ayarlanabilir ayaklar ve elektrikli cihazlarda ışık ikaz lambaları ile şefler için mutfakta kullanım kolaylığı sağlıyor. Ayrıca seride kolay temizlik için erişimi daha kolay yuvarlatılmış köşeler, kolayca çıkarılabilen yağ hazneleri de kullanıcılar için maksimum hijyen sağlıyor.

Önceki İçerikEmsan Lapis
Sonraki İçerikFreşa Limonata
Son Gönderiler
spot_img

Popüler Gönderiler