Cumartesi, Ağustos 13, 2022
Ana SayfaHaberlerFOTEG İstanbul’da geri sayım başladı

FOTEG İstanbul’da geri sayım başladı

HKF Fuarcılık A.Ş.’nin düzenlediği Gıda İşleme Teknolojileri Uluslararası İhtisas Fuarı FOTEG İstanbul, 3-6 Mart 2011 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi, Salon 1-2’de sektör profesyonellerini tekrar bir araya getirecek.

Türkiye’nin de ilk gıda işleme teknolojileri fuarı olan FOTEG İstanbul, aynı zamanda uluslararası fuarcılıkta kalitenin belgesi olarak kabul edilen Ufi Approved Event (Ufi Onaylı Fuar) Sertifikası’na sahip.

Fuar katılımcı firmalar ile profesyonel ziyaretçileri bir araya getirerek yeni iş imkanlarının yaratılmasını sağlayacak ve en son teknolojilerin tanıtılacağı bir platform oluşturacak.

KOSGEB firmaların fuar katılım bedellerinin belli bir kısmını karşılıyor. Detaylı bilgi için KOSGEB-Pazar Araştırma İhracatı Geliştirme Merkez Müdürlüğü ile irtibata geçilebiliyor.

Fuar tanıtım çalışmaları

Geçen yıl 11.384 yerli ve yabancı profesyonel tarafından ziyaret edilen Fuar, konsolosluk ve ataşelikler ile yapılan çalışmaların yanı sıra, gazete, dergi, yerel basın, radyo ve spot reklam çalışmaları ile ziyaretçi sayısının önemli bir oranda artırılmasını hedefliyor. 20 bin adet basılan newsletter ve 300 bin adet basılan davetiye, bütün ziyaretçi datasına mailing ve posta ile gönderiliyor.

FOTEG İstanbul 2011 Fuar’ında, Gıda İşleme Teknolojileri, Gıda Katkı Maddeleri, Gıda Ambalajlama ve Sistemleri, Unlu Mamul Teknolojileri ve Gıda Güvenliği ve Hijyen bölümlerinde gıda işleme ve üretim sanayinin bütün aşamalarını kapsamına alan tüm ürün ve hizmetlerini bir arada bulmak mümkün.

Fuar,  3-6 Mart 2011 tarihlerinde saat 10.00’dan 19.00’a kadar ziyaretçilere açık olacak. Fuara giriş profesyonel ziyaretçiler için ücretsiz olacak. Fuar davetiyeleri, www.fotegistanbul.com adresinden temin edilebiliyor. Taksim’den kalkan otobüslerle, fuara ücretsiz ulaşılabiliyor.

Son Gönderiler
spot_img

Popüler Gönderiler