Cuma, Eylül 22, 2023
Ana SayfaYeni ÜrünlerHipp 3 Organik Sıvı Büyüme Sütü

Hipp 3 Organik Sıvı Büyüme Sütü

Dünyanın en büyük organik üreticilerinden Alman mama markası Hipp’in ürünü Hipp 3 Organik Sıvı Büyüme Sütü, annelerin bir numaralı yardımcısı. Çocuk Markaları Derneği’nden “ En İyi Bebek Besin Markası” ödülünü alan Hipp’in bu ürünü pratik kullanımı ile dikkat çekiyor.

Bu ürün ile ekstra biberon kullanımına gerek kalmıyor. Anneler, şişenin üzerindeki özel koruma bandını ve kapağın ortasındaki parçacığı çıkarıp emziği takmak gibi kısa bir işlemle sütlerini hazır hale getirebiliyor. Bu sayede hem hijyenik hem de pratik üstelik tamamen organik şekilde bebeklerini besleyebiliyorlar. Beslenme sonrasında biberon temizleme derdi ortadan kalkıyor. Böylece Hipp Mama, her saniyesi mücevher değerinde olan annelere, dakikalar hediye etmiş oluyor.

Hipp Organik Bebek Sütü, inek sütünden 20 kat daha fazla demir içeriyor, bebeklerin sağlıklı gelişimi için gerekli olan vitamin ve omega-3 yağ asitlerini içeriyor. Tüm diğer Hipp ürünlerinde olduğu gibi maksimum özen ve dikkatle işlenen ürünler, tam 260 kalite kontrol testinden geçtikten sonra satışa sunuluyor. Market ve eczanelerde bulabileceğiniz Hipp 3 Organik sıvı büyüme sütü 4’lü paketler halinde satılıyor.

Son Gönderiler
spot_img

Popüler Gönderiler