Perşembe, Eylül 28, 2023
Ana SayfaGüncel HaberKFC Türkiye’nin yeni reklam filmi yayında

KFC Türkiye’nin yeni reklam filmi yayında

 

KFC Türkiye, yeni reklam filmiyle izleyenleri lezzet yolculuğuna çıkarıyor. Tek bir ısırığın, bambaşka bir dünyanın kapılarını açtığı bu film, Demet Akbağ’ın anlatımı ile lezzeti doruklara taşıyor.

Filmde ünlü oyuncu Demet Akbağ, KFC tavuğundan aldığı ilk ısırık ile bambaşka bir dünyanın kapılarını aralayan Murat karakterine ve izleyenlere KFC Korosu eşliğinde sesleniyor.

KFC Türkiye olarak hem kalplerde hem de zihinlerde yer kazanmak istediklerini, bunun için de stratejilerini misafir içgörüleri etrafına ördüklerini vurgulayan KFC Türkiye CMO’su Özkan Özyavuz; yeni reklam filmi için “Düzenli olarak yürüttüğümüz tüketici araştırmalarımızın sonucunda; lezzetimizin en ayrıştırıcı özelliğimiz olduğunu görüyoruz. Bunun en temel nedeni; mutfağımızda, başta tavuklarımız olmak üzere tamamen taze ürünler kullanmamız. Taze ürün kullanımımızdan ve gizli tarifimizden kaynaklı bu gücümüzü odak noktamız haline getirerek, yeni iletişim kampanyamızda izleyicileri lezzet yolculuğuna çıkarmak istedik” dedi.

Televizyon, açıkhava, Youtube, sosyal medya ve tüm dijital platformlarda yürütülecek olan kampanyanın reklam filmi Blab İstanbul’un imzasını taşıyor. Yapımını Hann Medya’nın üstlendiği filmin yönetmen koltuğunda ise Mustafa Kotan oturuyor.

Son Gönderiler
spot_img

Popüler Gönderiler