Perşembe, Ağustos 18, 2022
Ana SayfaHaberlerKişiye özel gıda intoleransı testi üretildi

Kişiye özel gıda intoleransı testi üretildi

Dünyanın ilk ve kişiye özel tek kullanımlık gıda intoleransı testi Cambridge Food Detective Gıda İntoleransı Testi ile gıda hassasiyetini öğrenmek pratik hale getirildi. Tamamı Türk Besin alışkanlıklarına göre düzenlenmiş 59 gıdaya bakan Food Detective, 40 dakika içerisinde kesin sonuç veriyor.

Temel besin alışkanlıklarına göre ayarlanmış Food Detective Testi, değişik yemekler tüketmeyen, kolay ve kesin çözüm almak isteyenler için hem pratik hem de kısa sürede sonuç vererek, hayat kalitesinin yüksek tutulmasına yardımcı oluyor. 40 dakika içerisinde tamamen sonuç veren testin raporu ise en geç bir hafta içerisinde hazırlanıp teslim ediliyor.

Birçok rahatsızlığın temelinde yatan sebep olabilme ihtimali yüksek olan gıda intoleransı sebebiyle, testte çıkan intoleranslı gıdalardan uzak durmaya başladıktan tam 2 hafta sonra şikayetçi olunan rahatsızlıkların etkilerinin azaldığı ve 6 hafta içerisinde de sonucun etkisini tamamen göstermiş olduğu 5000 gıda intoleransı testi yaptıran kişiye yapılan test sonuçlarında kanıtlandı.

Son Gönderiler
spot_img

Popüler Gönderiler