Pazartesi, Eylül 20, 2021
Ana SayfaYeni ÜrünlerKitKat® şimdi sürülebilir çikolata formatında

KitKat® şimdi sürülebilir çikolata formatında

Atıştırmalık markası KitKat®, yepyeni sürülebilir çikolata ürünüyle profesyonellerle buluşuyor. KitKat®’ın sütlü çikolata ve gofret parçaları ile sürülebilir çikolata formatındaki ilk ürünü KitKat® Spread, lezzetiyle tatlılara da eşlik ediyor.

Nestlé Professional, Nestlé’nin globalde 1 numaralı atıştırmalık markası KitKat®’ı sürülebilir çikolata formatında tasarladı. Atıştırmalık kategorisinde küresel çapta trendlere yön veren KitKat®’ın sürülebilir çikolata formatındaki ilk ürünü KitKat® Spread, dengeli sütlü çikolata ve gofret karışımı ile içinde çıtır bulunan sürülebilir çikolata deneyimi sunuyor.

Tatlılar için ideal seçenek 

Artık sürülebilir çikolata formatında KitKat® Spread ile tatlılara KitKat® lezzetini katmak mümkün. Pancake’den krepe, çikolatalı pizzadan waffle ve dondurmaya kadar birçok tatlıya eşlik edebilen KitKat® Spread, geniş kullanım alanı ile şeflerin yaratıcılıklarını ortaya çıkarabilmelerini sağlıyor.

İdeal kıvamı ile kolay uygulama sağlayan KitKat® Spread, farklı uygulamalarda çıtırlığını koruyor, çok çeşitli kullanım alanı sunuyor.  

3 kiloluk, % 100 geri dönüştürülebilir kova ambalajında şeflerle buluşan KitKat® Spread, sütlü çikolata lezzeti ve çıtır gofret parçalarının birleşimi ile KitKat® gofret tecrübesini sürülebilir çikolata formatında yaşatıyor. KitKat® Spread’in Yağmur Ormanları Birliği sertifikası ve Roundtable of Sustainable Palm Oil (RSPO) sertifikası da bulunuyor. Nestlé Professional’ın Türkiye’de üretilen, KitKat® markalı ilk spread ürünü, 20 markete ihraç edilecek ve Türkiye’nin yanı sıra dünya genelinde de şeflerin kullanımına sunulacak.

 

Son Gönderiler
- Advertisment -spot_img

Popüler Gönderiler