Lezita “Dünya Lezzetleri” ailesi

Lezita, soslu “Dünya Lezzetleri” ailesini müşterileri ile buluşturdu. Lezita, “Kekikl’m”, “Köril’m” ve “Fesleğenl’m” ürünlerini sostaki uzmanlığı ile tüketicilerine sundu.

Lezita besleyici ve pratik ürünlerle sağlıklı beslenmeye katkıda bulunma yolunda yatırıma devam ediyor. Pazarda inovatif ürünleriyle öne çıkan Lezita, pandemi döneminde özellikle restoranlarda rastlanan lezzetleri evlere taşımaya odaklandı. Lezita bu doğrultuda geliştirdiği yeni soslu “Dünya Lezzetleri” ürün serisini tüketicileriyle buluşturdu.

Pandemi döneminde kesintisiz olarak çalışmaya, üretmeye devam eden Lezita, toplumun sağlıklı gıdaya ulaşabilmesine katkıda bulunurken, yeniliklere de imza atıyor.

Lezita’nın yenilikçi iş stratejisi doğrultusunda geliştirilen Dünya Lezzetleri serisi İtalyan Usulü Kekikli Piliç Sote “Kekikl’m”, Tibet Usulü Körili Piliç Sote “Köril’m”, Gürcistan Usulü Fesleğenli Piliç Sote “Fesleğenl’m” ürünlerinden oluşuyor.

Lezita, üç farklı damak tadına sahip ülkenin, baharat ve otlarla zenginleştirilmiş soslarıyla öne çıkan piliç eti lezzetlerini sostaki uzmanlığı ile tüketicilerine sunuyor.