Cumartesi, Ağustos 13, 2022
Ana SayfaGüncel HaberPanel Sistem Chillventa’ya katıldı

Panel Sistem Chillventa’ya katıldı

İstanbul’un ilk olimpik buz pistinden Afganistan’ın en büyük soğuk hava tesisine, sıcak iklimdeki ilk Buz Müzesi’nden ilk kapalı kayak merkezine kadar birçok başarılı projeye imza atan Panel Sistem, Almanya’nın Nürnberg şehrinde gerçekleştirilen ve dünyanın soğutma sektöründeki en büyük fuarları arasında yer alan Chillventa’ya katıldı.

13-15 Ekim tarihleri arasında 850’den fazla uluslararası şirketin katılımıyla gerçekleştirilen fuarda, ziyaretçilerin yoğun ilgisini çeken Panel Sistem, sergilediği ürünlerle AB standartlarında projeler gerçekleştirebileceğini tüm dünyaya kanıtladı.

Chillventa Fuarı’nda birçok dünya devi firmanın karşına Türk mühendislerinin tasarladığı ürünlerle çıkan Panel Sistem, en fazla ilgi gören stantlar arasında yer aldı. İlk defa CO2 akışkan ile çalışan, yüksek enerji tasarrufu sağlayan özelliklerinin yanı sıra çevreye duyarlı olması açısından önemli avantajları bulunan bir soğutma grubunu da sergileyen Panel Sistem’in paslanmaz borulu evaporatörleri de büyük ilgi gördü.

Orta Asya ve Kuzey Afrika ülkelerinden ortak yatırım talepleri alan Panel Sistem Genel Müdürü Levent Aydın “Yurtdışında yatırım düşüncesi uzun soluklu bir çalışmayla gerçekleştirilebilir. Tarafların birbirilerini iyi tanıyarak gelecekteki yatırımların çok iyi planlanması gerekiyor. Chillventa Fuarı diğer yöresel fuarlardan farklı olarak dünya pazarındaki hareketliliğin gözlemlenebildiğini bir fuar. Bu anlamda, ileriki süreçte odaklanılması gereken ülkelerin belirlenmesinde yol gösterici oldu”  dedi.

Son Gönderiler
spot_img

Popüler Gönderiler