Cumartesi, Ağustos 13, 2022
Ana SayfaHaberlerRuffles’a dijital dünyadan ödül yağdı

Ruffles’a dijital dünyadan ödül yağdı

En’lerin patates cipsi Ruffles’a üst üste önemli yarışmalardan ödüller gelmeye devam ediyor. Ödüllerin ilki en yaratıcı dijital pazarlama fikirlerini ödüllendirmek üzere düzenlenen Digital Age Awards’den geldi. Digital Age Awards’da en önemli kategorilerden biri olan sosyal medya kategorisinde Ruffles “Seçen Seçene” projesiyle birinci oldu.

Türkiye’de facebook connect bağlantısının entegre edildiği ilk kampanya olma özelliğini taşıyan proje, Wanda Digital ve Proximity İstanbul’un ortak fikri ve uygulamasıydı. Ruffles “Seçen Seçene” projesinde facebook hesabından giriş yapan katılımcılar en sulu, en şekil, en golcü, en yanardöner ve en zıpır kategorilerinde arkadaşlarını oyluyordu.

Marketing Türkiye Grand Interactive Awards’da ise Ruffles’a dört ödül birden geldi. Banner kategorisinde “En Fırlama” izlesene.com uygulamasıyla birinci olan Ruffles, Advergame kategorisinde “En Kafadar” projesiyle ikinciliği ve “En Fırlama” projesiyle üçüncülüğü elde etti. Böylece Advergame kategorisindeki ilk üç projenin ikisinde Ruffles derece almış oldu. Ruffles yine, Sosyal Medya Kategorisinde “Seçen Seçene” projesiyle ikincilik ödülünün sahibi oldu. Ruffles kısa bir süre önce de Wanda Digital’in “En Kafadar” kampanyasıyla MediaCat Felis Ödülleri’nde En İyi Digital Signage Medya Kullanımı’nda birincilik ödülü almıştı. En Kafadar yarışmasında tüketiciler sanal ortamda gerçekten kafalarında top sektirme olanağı sağlayan uygulamayla büyük beğeni kazanmıştı. Ruffles’ın bu yıl kazandığı bir başka ödül ise Altın Örümcek’ten gelmişti. Geçen yıl yine aynı yarışmada birincilik elde eden Ruffles bu kez de yarışmadan eli boş dönmedi ve yiyecek içecek kategorisinde ikincilik ödülünün sahibi oldu.

Son Gönderiler
spot_img

Popüler Gönderiler