Salı, Temmuz 5, 2022
Ana SayfaYeni ÜrünlerSage BCI600 dondurma makinesi

Sage BCI600 dondurma makinesi

Enplus’ın satışa sunduğu Sage BCI600 dondurma makinesi, evlerinde damak zevklerine uygun, temiz içerikli ve yaratıcı dondurmalar hazırlamak isteyenlerin imdadına yetişiyor.

Kullanıcılarını dünya markalarının en yeni ve teknolojik ürünleriyle buluşturan Enplus; satışa sunduğu dondurma makinesi Sage BCI600 ile dondurma tutkunlarının evlerinde farklı tarifleri denemelerine ve içeriği temiz, sağlıklı dondurmalar yiyebilmelerine imkân tanıyor. Kakaolusundan çileklisine, limonlusundan kavunlusuna istenilen her dondurmayı çok pratik bir biçimde hazırlamayı sağlayan Sage BCI600; koruyucu madde veya yapay aromalar yerine sadece hayal gücünü kullanarak birbirinden farklı tatlar çıkarmayı mümkün kılıyor.

Kolay kullanımı ile farklı lezzetler deneyin

12 farklı otomatik sertlik ayarıyla sorbeden dondurulmuş yoğurda, İtalyan gelatosundan bin bir çeşit dondurmaya birçok farklı tarzda soğuk lezzeti kolayca hazırlamanızı sağlayan Sage BCI600’ün 1 litrelik kâse kapasitesi bulunuyor.

Makinenin ön soğutma özelliği, dondurma karışımınızı en uygun çalışma sıcaklığı için önceden soğutmayı sağlıyor. Smart Scoop özelliği ise çıkardığı bildirim sesiyle çikolata, meyve veya diğer lezzetleri karıştırmaya hazır olunması için bilgilendirme yapıyor. Sage BCI600, yeni dondurulmuş tatlıları 3 saate kadar soğuk ve çalkalanmış halde tutabiliyor.

Son Gönderiler
spot_img

Popüler Gönderiler