Salı, Temmuz 5, 2022
Ana SayfaGüncel HaberSerez Dondurmacısı yaza hazır

Serez Dondurmacısı yaza hazır

Gurme lezzetleri arasında yer alan cevizli, Antep fıstıklı, duble kaymaklı, bal bademli, duble çikolatalı, Antep fıstıklı çikolatalı, muzlu çikolatalı ve Hacımemiş kurabiyeli dondurma çeşitleri ile Serez Dondurmacısı, dondurma tutkunlarına bir gurme deneyimi yaşatıyor.

Serez Dondurmacısı’nın imza lezzetlerinin sırları arasında, mönüsünde yer alan 45 çeşit dondurmanın her birinin özel reçete ile hazırlanması yer alıyor. Farklı damak zevkleri için birbirinden özel lezzetler sunan Serez Dondurmacısı’nın Gurme Serisi’nde ise aşkla hazırlanmış yedi farklı çeşit dondurması yer alıyor.

Gelibolu cevizi ve süt kaymağı…

Çanakkale Gelibolu’dan toplanan nefis cevizlerle hazırlanan ceviz gurme dondurma, yemişin özel tadını süt kaymağıyla buluşturuyor. Bu reçete, yumuşak olduğu kadar ferahlatıcı lezzet notalarına da sahip. Ceviz gurme dondurma, dondurmanın tazeleyen enerjisini doğal cevizin karşı konulmaz aromasıyla bir araya getiriyor.

Duble çikolata dondurması…

Serez Dondurmacısı kendi ürettiği yüzde 83 bitter çikolatadan hazırladığı duble çikolata dondurması ile çikolataseverler için ideal. Hem dondurma hem de çikolata aşkına dedirten bu lezzet, şimdiden her mevsimin vazgeçilmez dondurması olmaya aday.

Kaymaktan gelen yalın lezzet

“Yoğun kaymak yüksek lezzet” mottosuyla oluşturulan bu gurme lezzet, doğal tatların peşinden gidenlerin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

Bu uyuma dondurma severlerden tam not

Bal ve bademin aşık eden uyumu Serez Dondurmacısı’nda bal bademli dondurmaya dönüştü. Balın yoğun tadı, süt kaymağı ile güçlü bir aroma oluştururken badem parçacıkları da ağızda hissediliyor.

Antep fıstığının yeni favorisi

Boz iç birinci sınıf Antep fıstıkları duble çikolatanın içerisine katan ve ortaya harika bir lezzet çıkaran Serez Dondurmacısı’ndan Antep fıstıklı çikolatalı dondurma… Taze olarak hasat edilen Antep fıstığı, Serez Dondurmacısı’nın kendi özel formülü olan çikolata ile buluşarak dondurma aşıklarını lezzet yolcuğuna çıkarıyor.

Ege’nin sahillerinden gelen ferahlık

Alaçatı’nın sokaklarını yıllardır saran, pencerelerden tüten sımsıcak koku, Serez Dondurmacısı imzasıyla Hacımemiş kurabiyeli dondurmada buluşuyor. Bu reçete, Hacımemiş’in taş evlerinde pişen taze kurabiye lezzetini damla sakızlı dondurma ile harmanlayarak nostaljik bir zaman yolculuğu sunuyor.

Yıldız lezzetler bu dondurmada buluştu

Güney’in kaliteli muzları ve çikolatanın başkenti Belçika’nın kakaosundan hazırlanan muzlu çikolatalı dondurma yumuşak dokusu ile ağızlarda farklı bir tat bırakıyor.

Son Gönderiler
spot_img

Popüler Gönderiler