Çarşamba, Mart 22, 2023
Ana SayfaGüncel HaberSomer Şef-Russell Hobbs işbirliği

Somer Şef-Russell Hobbs işbirliği

Somer Şef, Russell Hobbs’un multifonksiyonel ürünü Satisfry Air & Grill Multi Cooker’ın tanıtımı için mutfağa girdi.

70 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren İngiliz menşeli Russell Hobbs ve Şef Somer Sivrioğlu işbirliği için bir araya geldi. Russell Hobbs’un hava fritözü serisinin tanıtımı için dünya çapında “Evet yapabilirsin” sloganıyla başlattığı kampanyanın Türkiye’deki destekçisi olan Somer Şef, birçok tarifle kamera karşısına geçti.

Somer Şef, serinin üst modeli Satisfry Air & Grill Multi Cooker ile tatlıdan ana yemeğe birçok zorlu tarifin kolay ve hızlı yapılabileceğini anlatarak, izleyicilere, canının çektiği her şeyi “evet yapabilirsin” mesajını verdi. Markanın ve Şef’in sosyal medya hesaplarından paylaşılacak olan videolarda, son zamanların en popüler ürünü airfry ile yapılabilecek yemekler tarif edilirken, ürünün doğru kullanımına dair bilgiler de veriliyor.

“Geniş bir ürün gamına sahibiz”

İşbirliğinin Russell Hobbs’un Türkiye’deki yerelleşme çabalarını destekleme amacı taşıdığını belirten Spectrum Brands Türkiye Ülke Müdürü Ilgaz Güler; “1952’de kurulan Russell Hobbs İngiltere’nin küçük ev aletleri kategorisindeki 1 numaralı markası. Tasarım ve fonksiyonelliğe odaklanmış bir marka olarak su ısıtıcıları ve kahve makinelerinden pişirme ve ütü gruplarına kadar geniş bir ürün gamına sahibiz. Son dönemde özellikle kahve makineleri ve su ısıtıcılarında Türkiye’deki tüketicilerin de ilgisini çekmeyi başardık.

“Türkiye’deki marka bilinirliğimizi artıracağız”

Bu yıl Russell Hobbs’un Türkiye’de daha fazla tanınırlığa ulaşmasını hedefliyoruz. Bu hedefe yönelik ilk adımı da Satisfry ürünümüzün lasmanıyla attık. Ve globalde devam eden lansman kampanyamızın Türkiye çalışmalarını usta şef Somer Sivrioğlu ile birlikte yürütme kararı aldık. Airfry çılgınlığının yaşandığı bu dönemde; “Somer Sivrioğlu’nun desteğiyle Türkiye’deki marka bilinirliğimizi artırarak daha çok kişiye ulaşmayı ve daha çok kullanıcının Satisfry’ı tercih etmesini hedefliyoruz. Somer Şefimiz, Russell Hobbs kullanarak hızlı ve kolay tarifler yapacak ve herkese ‘evet sen de yapabilirsin!’ diye seslenecek” açıklamalarında bulundu.

7 farklı pişirme özelliğine sahip olmasıyla farklılaşan Russell Hobbs Satisfry serisinde 3 ayrı model bulunuyor. Gelişmiş airfry teknolojisi sayesinde 3 modelde de geleneksel fırınlara göre çok daha hızlı ve çok daha fazla enerji tasarruf ediyor.

Son Gönderiler
spot_img

Popüler Gönderiler