Cumartesi, Ağustos 13, 2022
Ana SayfaYeni ÜrünlerYayla “Yemek Hazır” serisine salataları ekledi

Yayla “Yemek Hazır” serisine salataları ekledi

Tüketicilerin her geçen gün artan hızlı, pratik ve sağlıklı yemek arayışına Yemek Hazır serisi ile yanıt veren Yayla Agro Gıda, yine Türkiye’de bir ilk olan Salata Hazır ürün ailesini tüketicilerin beğenisine sundu.

Yayla Agro Gıda, alanında bir ilk olan “Yemek Hazır” serisini yeni ürünlerle büyütmeye devam ediyor. Çeşit çeşit çorbalardan pilavlara, makarnalardan etli yemeklere, zeytinyağlı pilakilerden hoşafa kadar onlarca seçenek sunan Yayla Yemek Hazır ürün ailesine son olarak salataları eklendi.

Özellikle sıcak yaz günlerinde hafif, doyurucu ve serinletici lezzetler arayanlar için çok iyi bir alternatif olan salataya yepyeni bir yorum getiren Yayla Salata Hazır, üç farklı çeşidi ile raflarda yerini aldı.

Tüm damak zevkleri için ayrı bir karışım barındıran seri, “Salata Hazır Tatlı Miks”, “Salata Hazır Ekşi Miks”, “Salata Hazır Acı Miks” ten oluşuyor.

Salata hazırlamaya üşenenler için ideal

İster yemek eşlikçisi ister ana öğün olarak tüketilebilen “Salata Hazır”lar zamansızlık nedeniyle salata hazırlamaya üşenenlerin imdadına yetişiyor. Türkiye’de yine bir ilk olan doğal lif, protein ve mineral kaynağı birbirinden lezzetli Yayla Salata Hazır çeşitleri; bitkisel protein deposu bakliyatlar, taze ve kurutulmuş sebzeler ve salata sosları ile harmanlanarak tüketicilerle buluşturuluyor. İçinde kaşığıyla raflarda yerini alan “Salata Hazır” ister evde ister dışarıda hemen açıp yemeye fırsat veriyor.

Son Gönderiler
spot_img

Popüler Gönderiler