Cumartesi, Aralık 2, 2023
Ana SayfaYeni Ürünler12 malzemeli Pizza Hut SuperBoll

12 malzemeli Pizza Hut SuperBoll

Pizza Hut, 100’den fazla ülkede toplamda 19.000’i aşan restoran sayısıyla 1958 yılından beri tüketicilerine hizmet veriyor.

Türkiye’deki 100. restoranı geçtiğimiz Eylül ayında hizmet vermeye başlayan Pizza Hut, 2023 yılı sonuna kadar bu sayıyı 300’e çıkarmayı hedefliyor. Hızlanan büyüme faaliyetleri ile güncel olarak 157 restoranında lezzetli ürünlerini tüketicileri ile buluşturan Pizza Hut, pizza ve yan ürün mönüsüyle her tüketicinin damak tadına göre seçenekler bulabileceği geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Pizza Hut mönüsünün en yeni üyesi SuperBoll, mönüdeki tüm pizzaların ötesinde yepyeni bir ziyafet fırsatı sunuyor.

Pizza Hut’tan yepyeni bol malzemeli pizzası SuperBoll, her pizzaseveri mutlu edecek bol, taze ve lezzetli bir içeriğe sahip. Pizza sosu, mozzarella peyniri, pepperoni, sucuk, sosis, salam, yeşilbiber, mantar, siyah zeytin, mısır, domates, kekik ve susamın mükemmel bir şekilde sımsıcak fırın ateşinde bir araya gelmesiyle ortaya çıkan SuperBoll; bol malzemeli, lezzetli ve doyurucu bir öğün arayanların ilk seçeneği haline gelecek.

Son Gönderiler
spot_img

Popüler Gönderiler