Pazar, Eylül 25, 2022
Ana SayfaYeni Ürünler1983Beyoğlu “Güzide ve Galata”

1983Beyoğlu “Güzide ve Galata”

1983Beyoğlu’nun yeni tatlıları; “Güzide ve Galata” akışkan Belçika çikolatası, çileğin birleşimiyle yeni bir lezzet seçeneği sunuyor.

Yeni sezonda mönüsünü zenginleştirmeye devam eden 1983Beyoğlu Çikolata, her kaşıkta çikolata ile buluşan çıtır krep, çikolatalı kremalı bisküvi lezzeti arayanların favori lezzetleri arasında yer alıyor.

İstanbul’un simgelerinden esinlenerek adları konulan Galata ve Güzide tatlıları, hafif tatlı çilek aroması ile iştah kabartıyor. Marka; yenilikçi mönüsü ve keyifli anlara ev sahipliği yapan nostaljik&şık dekorasyonuyla dikkat çeken kafeleri, mönüsüne eklediği yeni lezzetlerle misafirlerini ağırlamaya devam ediyor.

1983Beyoğlu Çikolata’nın yıldız lezzetleri arasında eritilmiş Belçika çikolatasından hazırlanan sıcak & soğuk çikolata da bulunuyor.

Üstelik sıcak ya da soğuk olarak gerçek çikolata içme deneyimi yaşatan lezzetler; bitter, sütlü ya da beyaz çikolata olarak tercih edilebiliyor. Markanın tüm lezzetlerine Türkiye genelinde ve yurtdışında yer alan 25 şubesinden ulaşılabiliyor.

Son Gönderiler
spot_img

Popüler Gönderiler