Abalı Ayçiçek Yağı, Metro Market raflarında

Abalıoğlu Yağ’ın geniş kapasiteli ve yüksek teknoloji donanımlı yağ tesisinde üretilen Abalı Ayçiçek Yağı, 2L, 4,5L, 5L ve 18L seçenekleriyle Metro Market’in raflarında yerini aldı.

İzmir Aliağa’daki geniş kapasiteli ve yüksek teknolojili bitkisel yağ tesisiyle Türkiye’nin büyük sanayi kuruluşları arasında yer alan Abalıoğlu Yağ, tüketicisine daha etkin ulaşabilmek amacıyla yaptığı yatırımlarına tam hız devam ediyor. Farklı satış kanallarıyla büyümeye odaklanan Abalıoğlu Yağ, ayçiçeği yağı son olarak Türkiye’de organize perakende sektörünün öncü markalarından Metro Market’in raflarına girdi.

balıoğlu Yağ, Horeca işletmelerinin ihtiyaç duydukları tüm ürün ve hizmetleri sunarak işlerini geliştirmelerine katkı sağlamayı hedefleyen Metro Market’in Türkiye çapında 21 ildeki mağazalarında 2L, 4,5L, 5L ve 18L seçenekleriyle yerini aldı.

%100 yerli sermaye ile kurulan Abalıoğlu Yağ tesisinde, tohumdan şişelemeye kadar yüksek kalite standartları uygulanıyor. Son teknoloji ile donatılmış fabrikada üretilen ayçiçeği yağı, el değmeden şişeleniyor. Ayçiçeğinin sahip olduğu tüm vitaminler, kullanılan ileri teknoloji sayesinde Abalı Ayçiçek Yağ’ın içerisinde korunuyor.