Cuma, Ekim 22, 2021
Ana SayfaYeni ÜrünlerAlfa Laval çevresel piston pompalarda standardı yükseltiyor

Alfa Laval çevresel piston pompalarda standardı yükseltiyor

Alfa Laval’ın devrim niteliğindeki yenilikçi ürünü DuraCirc® çevresel piston pompa (CPP) gıda, süt, içecek, şekerleme ve ev-kişisel bakım endüstrileri için pompa standartlarını değiştirdi.

Alfa Laval’ın onlarca yıllık endüstri tecrübesini kullanarak tasarladığı DuraCirc®’ın dayanıklılık, güvenilirlik, yüksek verimlilik ve üstün hijyenik performansın mükemmel dengesini sunan ilk çevresel piston pompa olduğu belirtiliyor.

DuraCirc® farklı tasarımı ile verimli performans ve kolay bakım sağlarken en son global hijyen standartlarını (EHEDG ve 3A) da karşılıyor. Önceki teknolojilerde kullanıcılar, verimliliği yüksek pompalar ile temizlemesi ve servisi kolay pompalar arasında seçim yapmak zorundaydı. DuraCirc® pompa ise her iki özelliği ilk kez bir araya getirerek yeni bir endüstri standardı oluşturdu.

Proses verimini en üst düzeye çıkarıyor

Yakın pompa başlığı boşluklarıyla tasarlanan DuraCirc® CPP pompa, hacimsel verimliliği ve proses verimini en üst düzeye çıkarıyor. On üç model, saatte 150 m3′e (660 gpm) kadar akış hızı kapasitesi ve 40 bar’a (580 psi) kadar çalışma basınçları ile geniş bir performans alanı sunuyor. Bu, optimum pompa boyutlandırmasını ve seçimini kolaylaştırır, böylece yatırım maliyetlerini azaltarak proses esnekliğini artırır.

Mükemmel temizlenebilirlik ve yüksek hacimsel verimlilik

Tamamen paslanmaz çelik yapıdan oluşan pompa, EHEDG ve 3-A dahil olmak üzere hijyenik tasarıma yönelik global standartları karşıladığı onaylandı. Diğer birçok çevresel piston pompa markasının aksine, DuraCirc® hem mükemmel temizlenebilirlik hem de yüksek hacimsel verimlilik sunuyor.

Ayrıca dişli kutusunun sökülmesi, bileşenin yeniden çalışması veya karmaşık pompa yeniden yapılandırma prosedürleri gerektirmeden standart bakım prosedürlerini hızlı ve basit bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlıyor.

DuraCirc® CPP pompa
  • Uygun maliyetli pompa seçimi ve yüksek ürün kalitesi sağlayan yüksek hacimsel verimlilik için optimize edildi.
  • EHEDG ve 3-A dahil global standartlarla uyumlu hijyenik tasarıma sahip.
  • Dayanıklı, sağlam, tamamen paslanmaz çelik yapı sayesinde güvenilir, uzun süreli çalışma sağlar
  • Tamamen değiştirilebilir yedek parçalar ile servis ve bakım kolaylığı sağlar
  • 13 farklı modelle geniş akış hızı ve basınç çalışma aralığını kapsar

Son Gönderiler
- Advertisment -spot_img

Popüler Gönderiler