Antalya’da Thermomix Tanıtım Evi açıldı

Thermomix’in tanıtım evi, Antalya Konyaaltı’nda kapılarını açtı. Thermomix’in yöneticileri ve danışmanlarının katıldığı açılışta yeni hedefler ile planlar konuşuldu. Thermomix Tanıtım Evi, mutfak tutkunlarına hem eğlenceli hem de öğretici bir deneyim sunarken Thermomix®’in işlevselliğini ve sunduğu olanakları da yakından görme fırsatı sağlıyor.

Tek cihazda 20’den fazla mutfak aletini bir arada sunan Thermomix®, Antalya Konyaaltı’nda yeni bir tanıtım evinin kapılarını açtı. İstanbul’da Beşiktaş Konaklar ve Kadıköy Suadiye mahallelerinde yer alan Thermomix® tanıtım evlerine ek olarak Antalya’daki tanıtım evi de deneyim sunacak.

Mutfak deneyimini bir üst seviyeye taşıyan bu nokta, mutfak tutkunlarını Thermomix®’in işlevselliği ve sunduğu olanaklarla tanıştırıyor, onları yeni tarifler denemeye ve daha yaratıcı olmaya teşvik ediyor.

Thermomix tanıtımı, web sitesindeki formu doldurarak ya da telefon ile müşteri hizmetlerine ulaşarak talep edilebiliyor. İlgili danışmanlar da tanıtımı bu deneyim noktasında organize ediyor.

Aynı zamanda uzman şefler eşliğinde interaktif workshop’larla Thermomix’in işlevselliği keşfedilebilirken yeni nesil pişirme teknikleriyle tanışılabiliyor; ürünün sağladığı faydaları ve pratik kullanımını öğrenmek için de düzenlenen eğitimlere katılım yapılabiliyor. Ayrıca Thermomix danışmanları önemli ve düzenli toplantılarını burada gerçekleştirebiliyor.