Perşembe, Eylül 28, 2023
Ana SayfaYeni ÜrünlerAtıştırmalık bar Corny şimdi Türkiye’de

Atıştırmalık bar Corny şimdi Türkiye’de

35 yılı aşkın tecrübesiyle, kuruyemiş ve tahılların iyiliğini tüketicileriyle buluşturan Corny, Türkiye’de de satışa sunuldu.

Almanya’da 1984 yılından beri üretilen Corny Bar, kuruyemiş ve tahıllardan gelen besleyici içerikleriyle ürünlerini geliştirmesi, özenli üretimi ve paketlemesiyle Avrupa’nın sevilen lezzetli atıştırmalık bar markası olarak ön plana çıkıyor.

Birbirinden faydalı meyveleri, besleyici tahılların doyurucu dünyası ve kuruyemişlerden gelen sağlığı birleştiren Corny Bar çeşitleri, öğünlere eşlik ediyor. Corny, kuruyemişlerden gelen sağlığı, tahılların ve meyvelerin besleyici gücünü bal ile buluşturuyor.

Pratik ve lezzetli alternatifler…

Her biri 100 kalori altında farklı çeşitleri olan lezzetli Corny Barlar enerji düştüğü anlarda, enerjiyi yükseltmek için, zengin içeriğiyle hızlı ve pratik, lezzetli bir alternatif sunuyor.

İki farklı Kuruyemiş Bar ve Tahıl Bar kategorisi ve lezzet çeşitliliğiyle ön plana çıkan Corny’nin, meyveleri, tahıllarla birleştiren Tahıl Bar Ailesi’nde; muz ve kakaonun harmanlandığı “Kakao ve Muz”, kırmızı meyvelerin tadını kakao ile buluşturan “Kakao Kırmızı Meyve”, lezzetli meyvelerin yulafla bir araya geldiği “Karışık Meyve” çeşitleri yer alıyor.

Corny Kuruyemiş Bar Ailesi’nde ise; fındık, yer fıstığı ve kuru meyvelerin uyumuyla “Fındık & Yer Fıstığı”; kuru meyvelerin karışık kuruyemişlerle özel kombinasyonu ile sunulan “Karışık Kuruyemiş” lezzetleri sunuluyor.

Son Gönderiler
spot_img

Popüler Gönderiler