Barbie beyazperdede

2023 yılının en merak edilen filmleri arasında yer alan Barbie, ülkemizde TME Films dağıtımı ile 21 Temmuz’da vizyona giriyor.

Barbie için vizyon öncesi görkemli bir gala hazırlığı yapan TME Films, Mattel, NYX ve Superga gibi ünlü markalarla işbirliği yaptı. Galanın yapılacağı sinema Barbie Diyarı’nı anımsatan bir şekilde pembe konseptle tasarlanırken, ünlü markalar Barbie hayranlarının heyecanına ortak oldu.

Barbie diyarında varoluşsal krizler yaşayan ve kendini bir anda gerçek dünyada bulan Barbie’nin macera ve eğlence dolu hikâyesini konu alan Barbie, 21 Temmuz’da vizyona giriyor.

Vizyon öncesi görkemli bir gala hazırlığı yapan filmin dağıtımcı firması TME Films, bu özel gece için Mattel, NYX ve Superga gibi ünlü markalarla işbirliği yaptı.

Barbie için bir araya gelen markalar, Barbie Diyarı’nı anımsatan bir şekilde pembe konseptle tasarlanan sinemada davetlilerle buluşacak.

Tüm dünyada Barbie hayranlarının heyecanla beklediği film, 21 Temmuz’da vizyonda olacak.

TME Films hakkında
2014 yılından bu yana dünyanın önemli sinema yapım şirketlerinin Türkiye’deki pazarlama faaliyetlerini yürüten TME Films, sinemaseverleri prestijli yapımlarla buluşturan dağıtımcı bir firma.  Bağımsız yapımlar için TV satışları da yapan TME Films, 2020 yılına kadar 20th Century Fox’un Türkiye, Azerbaycan ve Gürcistan’daki lisansörlüğünü yürüttü. Eylül 2022 itibariyle Sony Pictures yapımı filmlerin ülkemizdeki dağıtımcılığını üstlenen TME Films, Nisan 2023’ten itibaren ise Warner Bros.’a ait filmlerin de dağıtımı yapmaya başladı. Sektörün en hızlı büyüyen firmalarından olan TME Films, ayrıca yerli ve bağımsız yapımların da dağıtımcılığını yapıyor.
TME Films, bugüne kadar La La Land,1917, The Fabelmans gibi ödüllü yapımların yanı sıra Hunger Games serisi gibi dünya çapında hit olmuş, çok sayıda gişe rekortmeni filmi Türk sinema izleyicisi ile buluşturdu. TME Films, Sony Pictures ile birlikte Spiderman, Ghostbusters ve Venom gibi tüm dünyanın merakla beklediği seri filmleri ve daha nice kaliteli yapımı izleyiciye sunmaya devam ediyor.