Çarşamba, Mart 22, 2023
Ana SayfaGüncel HaberBaydöner, Bodrum Midtown AVM’de açıldı

Baydöner, Bodrum Midtown AVM’de açıldı

Baydöner, restoranlarına yenilerini eklemeye devam ediyor. Baydöner’in büyüme yolculuğunda yeni adresi, Bodrum Midtown AVM oldu. Baydöner, yeni yatırımla toplamda 111 restorana ulaştı.

Baydöner, yeni restoranlarıyla Türkiye’nin dört bir yanında büyümeye devam ediyor. İskender kebap ile dünya çapında bir marka olma yolunda ilerleyen Baydöner’in yeni restoranı, Bodrum Midtown AVM’de kapılarını açtı.

Türk damak tadının vazgeçilmez lezzetlerinden iskender kebap ile dünya çapında bir marka olma hedeflerine emin adımlarla ilerlediklerini söyleyen Apaz Group Yönetim Kurulu Üyesi Bülent Polat, “Apaz Group olarak lezzet markalarımızla istikrarlı bir şekilde büyümeye devam ediyoruz. Türkiye’de ve dünyada iskenderin en büyük markası olmayı hedefliyoruz. Bu yolda güzel başarılar elde ettik ve etmeye devam ediyoruz.

Dünya markası olma hedefiyle çıktığımız yolda 111. restoranımızı Bodrum’da açtık. Diğer tüm lezzet noktalarımızda olduğu gibi Bodrum Midtown AVM restoranımızda da her aşamada deneyim ve marifet kendini gösteriyor. Kaliteli hammadde ve ürünleri tercih ederek özenle hazırladığımız mönümüz, geleneksel Türk lezzeti iskenderden vazgeçemeyenleri memnun edecek. Yeni Baydöner restoranımıza tüm iskender severleri bekliyoruz” dedi.

Son Gönderiler
spot_img

Popüler Gönderiler