Cumartesi, Ağustos 13, 2022
Ana SayfaGüncel HaberBaydöner ve İshak Bey İstanbul Festivali’nde

Baydöner ve İshak Bey İstanbul Festivali’nde

23 gün boyunca kültür ve sanatın adresi olacak İstanbul Festivali’nde eğlenceye, Apaz Group’un tadına lezzetleri de eşlik ediyor. 

Apaz Group, lezzetlerini 23 Temmuz-14 Ağustos tarihleri arasında Yenikapı Etkinlik Alanı’nda gerçekleştirilecek İstanbul Festivali’nde lezzet severlerle buluşturmaya hazırlanıyor. Apaz Group, gerçekleşecek festivalde Baydöner ve İshak Bey markalarıyla yer alacak.

Apaz Group CMO’su Semih Dadaş, Apaz Group’un lezzet markalarını tüketicileriyle buluşturmaya devam ettiğini belirtti ve ekledi: “İstanbul Festivali’nde de Türk mutfağının geleneksel tatlarını, kaliteli hizmet ve uygun fiyat anlayışıyla lezzet tutkunlarının beğenisine sunacağız. 15 yıldır tüketicilerimizle bizleri bir araya getiren her buluşma noktasında eşsiz lezzetlerimizle onların yanlarında olduk.

23 gün sürecek İstanbul Festivali’nde lezzetlerimizi tüketicilerimizle buluşturacağımız için heyecanlıyız. Herkesin çok sevdiği menülerimiz, gün boyu sürecek etkinliklerin mola noktaları olacak. Festivale katılacak herkesi, damaklarda iz bırakan lezzetlerimizi deneyimlemeye davet ediyoruz.”

Apaz Group hakkında
Bünyesinde Baydöner, PidebyPide ve Bursa İshakbey markalarını bulunduran Apaz Group; Türk mutfağının geleneksel lezzetlerini kaliteli hizmet ve uygun fiyat anlayışıyla lezzet tutkunlarının beğenisine sunuyor. 200’e yakın şubesi bulunan Apaz Group’un ana markalarından Baydöner, misafirlerinin geleneksel Türk lezzeti dönere, şık restoranlarda kolayca ulaşmalarını sağlıyor. Döneri iskender ve ekmek arası olarak sunan, hızlı servisi ve doyurucu porsiyonlarıyla self servis hizmet veren Bursa İshakbey, ürün çeşitliliği, benzersiz döneri ve avantajlı mönüleri ile lezzet tutkunları tarafından sıklıkla tercih ediliyor.
Türk mutfağının geleneksel yemeği pidenin hızlı ve doyurucu halini sunan PidebyPide, taze taze hazırlanan bol malzemeli ürünleriyle misafirlerini ağırlıyor. Müşterileriyle buluştuğu günden bu yana kalitesinden ödün vermeyen PidebyPide, hizmete giren yeni restoranları ile lezzet ağını genişletiyor.
Son Gönderiler
spot_img

Popüler Gönderiler