Perşembe, Haziran 1, 2023
Ana SayfaGüncel HaberBigChefs’ten çocuklara özel kitapçık

BigChefs’ten çocuklara özel kitapçık

Türkiye’nin önde gelen restoran zinciri markalarından BigChefs, sosyal duyarlılığı olan projelerine bir yenisi daha ekledi: “Dünya’nın Bana İhtiyacı Var”.

Türkiye’nin önde gelen cafe/brasserie zincir markalarından BigChefs, iklim krizine dikkat çekmek, dünyayı iyileştirmek ve gelecek nesillere daha yaşanır bir gezegen bırakmak için bugünün çocuklarında farkındalık yaratacak bir projeyi hayata geçirdi.

Amb yayınları işbirliğiyle minik misafirlere özel hazırlanan aktivite kitapçığı “Dünya’nın Bana İhtiyacı Var”, biyoçeşitliliğin, geri dönüşümün ve sıfır atıkla yaşamın önemini eğlenceli, düşündürücü oyunlarla anlatıyor.

Farkında çocuk farkında nesil

Farkında çocuk farkında nesil anlayışıyla hayata geçen ve içerisinde 16 ayrı etkinlik yer alan aktivite kitapçığı ile BigChefs’in minik misafirleri, dünyamız ve mavi gezen, geri dönüşüm, ileri dönüşüm, doğaya ve dünyaya saygı, sıfır atık ile yaşam konularında faydalı ve eğlenceli bir yolculuğa çıkacak.

4-7 yaş arasında çocukların doğaya ve çevreye saygı ile ilgili farkındalık düzeylerini artırmayı hedefleyen kitapçık, aileler ile birlikte yapılacak birbirinden güzel aktiviteler barındırıyor. Çocukların anlayacağı bir dilde, bir ağacın nasıl yetiştiği, kompostun ne olduğu gibi konuları işleyen “Dünya’nın Bana İhtiyacı Var”, tüm BigChef’lerde ücretsiz olarak yer alacak.

Son Gönderiler
spot_img

Popüler Gönderiler