Perşembe, Aralık 2, 2021
Ana SayfaYeni ÜrünlerBonfilet Döner Serisi

Bonfilet Döner Serisi

Paketlenmiş kırmızı et sektörünün öncü isimlerinden Bonfilet’in döner kategorisi; Yaprak Döner, Karışık Döner ve Kıyma Döner olarak üç seçenekle farklı damak tatlarına hitap ediyor.

Türk mutfağı denilince akla ilk gelen lezzetlerden döner, paketlenmiş kırmızı et sektörünün öncü şirketlerinden Bonfilet ile gerçek döner lezzeti evlerimizde yerini alıyor. Yaprak Döner, Karışık Döner ve Kıyma Döner olarak üç seçenekle farklı damak tatlarına hitap eden Bonfilet Döner Serisi’nin dana etinden üretilen çeşitleri, ısıtıp servis etmeye hazır olmasının getirdiği kolaylık ve pratiklik ile de dikkat çekiyor.

Gıda yönetmeliğine uygun üretiliyor

Yarı pişmiş şekilde paketlenen Bonfilet döner çeşitleri, öğrencilerin yoğun ders çalışma temposunda lezzetli ve besleyici birer alternatif olarak sofralarda yer alırken çalışma hayatının yorucu ritminde yemek yapmaya fırsat bulamayan çalışanların da yardımcısı oluyor.

Bonfilet Döner Serisi ürünlerinin ambalajı, gıdaya teması uygun ve en güvenilir plastik türü olan OPP/PE (Polietilen) malzeme ile gıda yönetmeliğine uygun şekilde üretiliyor.

Son Gönderiler
- Advertisment -spot_img

Popüler Gönderiler