Bosch Serie 6 Mutfak Makinesi

Bosch Serie 6 Mutfak Makinesi, yenilikçi teknolojisi ve kullanım kolaylığı ile dikkat çekiyor. Otomatik programları ve güçlü motoru ile her tarifte mükemmel sonuçlar elde ederken, büyük haznesi ve entegre tartısı ile büyük davetlerin hazırlıkları için de ideal.

Bosch, modern tasarımı ve akıllı programlarla donatılmış yeni Serie 6 Mutfak Makinesi ile yemekler zahmetsizce hazırlanıyor. Sensörlerle desteklenen bu programlar, karışımı anında takip eder ve mükemmel sonuçlar için gereken her şeyi otomatik olarak ayarlıyor. Yumurta akı köpürtmekten maya hamuru hazırlamaya, pasta hamurundan krema yapımına kadar, her adımda ideal bir ürün.

Serie 6 Mutfak makinesi, entegre zamanlayıcı, entegre tartı ve dokunmatik ekran gibi özelliklerle donatıldı. Bu sayede doğru ölçüleri tam kararında yakalamak mümkün.

Bosch’un en güçlü motoruyla donatılmış olan Serie 6 Mutfak Makinesi, 1600 Watt’lık motoru sayesinde fazla miktarda ve yoğun kıvamlı hamurlarda bile mükemmel sonuçlar elde etmeyi sağlıyor. 3D Planet Karıştırma özelliğiyle de 3 boyutlu karıştırma yaparak karışımları homojen ve kusursuz hale getirir. Böylece elle yoğrulmuş kadar lezzetli hamurlar dakikalar içinde hazır oluyor.

Büyük hazne, büyük işler…

5,5 litrelik büyük paslanmaz çelik haznesi sayesinde, büyük davetler veya kalabalık misafirler için hazırlık yapmak oldukça kolay.

Serie 6 Mutfak Makinesi, Bosch’un yıllara dayanan mühendislik deneyimiyle birleştirilmiş yenilikçi teknolojisiyle, mutfaktaki “en iyi” yardımcı olmaya aday.