Danet İstanbul Yerel Marketler Buluşması’na katılıyor

Danet, PERDER tarafından WOW Kongre Merkezi’nde, 13-14 Aralık 2023 tarihleri arasında düzenlenecek “7. İstanbul Yerel Marketler Buluşması ve Fuarı’nda” yer alacak.

Danet, İstanbul Perakendeciler Derneği (PERDER) tarafından, derneğe üye zincir market temsilcileriyle üretici tedarikçi ve distribütör firmaları bir araya getirerek iletişim ve işbirliği fırsatları oluşturmak amacıyla WOW Kongre Merkezi’nde, 13-14 Aralık 2023 tarihleri arasında düzenlenecek “7. İstanbul Yerel Marketler Buluşması ve Fuarı’nda” yer alacak.

Etkinlik kapsamında Danet, mevcut işbirliklerini daha da güçlendirmek ve yeni işbirlikleri oluşturmak için sektör temsilcileri ile bir araya gelecek.

Etkinlik katılımcıları, başta glütensiz sucuklar ve Güvenilir Ürün Platformu Feed the Future Ödülleri’nde, Coğrafi İşaretli Ürünler kategorisinde Birincilik Ödülü’ne layık görülen Danet coğrafi tescilli Afyon Sucuğu’nun yanı sıra diğer Danet ürünlerini de tatma fırsatı bulacaklar.

Helal sertifikalı üretim yapan ve 20’ye yakın ülkeye ihracat gerçekleştiren Danet’in ürün portföyünde 80’nin üzerinde lezzet seçeneği ve taze et ürünleri de yer alıyor.

Tüketicilerine coğrafi işaretli Afyon Sucuğu ve Afyon Pastırması’nın yanı sıra, taze et ürünleri, sucuk, pastırma, kavurma, jambon, sosis, salam ve füme ürünleriyle, hindi ve piliç ürün seçenekleri de sunan Danet, eve teslim kurban satışı da gerçekleştiriyor.