Danet, YERELİST Fuarı’na katıldı

Danet, PERDER tarafından WOW Kongre Merkezi’nde, 13-14 Aralık 2023 tarihleri arasında düzenlenen “7. İstanbul Yerel Marketler Buluşması ve Fuarı’nda” yer aldı.

Et ve et ürünleri sektörünün köklü markası Danet, sektöre yön veren etkinliklere de aktif bir katılım sağlıyor.

Danet, İstanbul Perakendeciler Derneği (PERDER) tarafından, derneğe üye zincir market temsilcileriyle üretici tedarikçi ve distribütör firmaları bir araya getirerek iletişim ve işbirliği fırsatları oluşturmak amacıyla WOW Kongre Merkezi’nde, 13-14 Aralık 2023 tarihleri arasında düzenlenen “7. İstanbul Yerel Marketler Buluşması ve Fuarı’nda” yer aldı.

Etkinlik kapsamında Danet, mevcut işbirliklerini daha da güçlendirmek ve yeni işbirlikleri oluşturmak için sektör temsilcileri ile bir araya geldi. Danet standı, TC Sanayi ve Ticaret Bakan Yardımcısı Mahmut Gürcan tarafından da ziyaret edildi.

Etkinlik katılımcıları, Danet standında başta Güvenilir Ürün Platformu Feed the Future Ödülleri’nde, Coğrafi İşaretli Ürünler kategorisinde Birincilik Ödülü’ne layık görülen Danet coğrafi tescilli Afyon Sucuğu olmak üzere glütensiz sucukları ve diğer Danet ürünlerini de tatma fırsatı buldular.

Helal sertifikalı üretim yapan ve Türkiye pazarındaki güçlü konumunun yanı sıra 20’ye yakın ülkeye ihracat gerçekleştiren Danet’in ürün portföyünde 80’nin üzerinde lezzet seçeneği ve taze et ürünleri de yer alıyor.

Tüketicilerine coğrafi işaretli Afyon Sucuğu ve Afyon Pastırması’nın yanı sıra, taze et ürünleri, sucuk, pastırma, kavurma, jambon, sosis, salam ve füme ürünleriyle, hindi ve piliç ürün seçenekleri de sunan Danet, eve teslim kurban satışı da gerçekleştiriyor.