Pazar, Eylül 25, 2022
Ana SayfaYeni ÜrünlerDatça Murat Çiftliği reçelleri fark yaratıyor

Datça Murat Çiftliği reçelleri fark yaratıyor

Datça Murat Çiftliği, tazecik meyvelerle hazırlanan reçelleriyle kahvaltı sofralarını tatlandırıyor. Mevsiminde toplanan organik sertifikalı meyvelerden geleneksel yöntemlerle üretilen reçeller, şeker ilavesiz ve katkısız içeriğiyle sağlıklı ve doğal beslenmeye önem verenler için ideal.

Reçeller, yaz kış demeden her kahvaltı sofrasında yerini alıyor. Datça Murat Çiftliği; renklendirici, katkı maddesi ve koruyucu içermeden tıpkı evde yapılmış gibi özenle hazırlanan reçel çeşitleriyle en doğal ürünleri tüketiciyle buluşturuyor. Ayva, çilek, şeftali ve böğürtlen gibi birçok kişi tarafından severek tüketilen reçellerin yanı sıra farklılık arayışında olanlar da unutulmamış.

Bayramiç tatlı kabağı ve portakal ile hazırlanan “Çıtır Kabak Reçeli” aromasıyla dikkat çekiyor. Orman meyvelerine chia tohumu, elma suyu konsantresi ve limon suyu eklenerek yapılan “Orman Meyveleri Reçeli” zengin besin içeriği ve tadıyla kahvaltılara renk katıyor.

Kapya biberlerle hazırlanan “Acı Biber Reçeli” ise zıt lezzetlerin uyumunu seven tüketicilerin favorisi oluyor.

Tatlandırmak için organik elma suyu konsantresi kullanılan acı biber reçeli, kahvaltının dışında et yemeklerinin yanında da sos olarak tüketilebiliyor. Portakal ve havuç ile yapılan “Portakallı Havuç Reçeli” ise vegan ve katkısız içeriğiyle ön plana çıkıyor.

Organik sertifikalı ürünler…

Datça Murat Çiftliği, emeği ile toprağa hayat veren çiftçilerin ürettiği katkısız ürünleri en doğal ve en saf haliyle tüketicilere sunuyor. Sürdürülebilir tarım anlayışıyla üretilen organik sertifikalı ürünler, tüketicilerin sağlıklı ve güvenilir gıdaya kolayca ulaşmasını sağlıyor.

Sebze ve meyve, kahvaltılık, sağlıklı atıştırmalıklar, bakliyat & unlu mamuller, temel gıda ve bitki çayları gibi zengin ürün çeşitliliğiyle hizmet veren Datça Murat Çiftliği; Moda, Çengelköy ve Fişekhane mağazalarının yanı sıra farklı yerlerde açılan ekolojik pazarları ve www.datcamuratciftligi.com üzerinden tüketiciyle buluşuyor. Marka, özel dağıtım ağı ile İstanbul içi bölgelere haftanın 7 günü taze teslimat yapıyor. İstanbul dışı bölgelere ise ürüne göre tazeliğini kaybetmeden Türkiye’nin pek çok iline kargo ile gönderim yapmaya devam ediyor.

Son Gönderiler
spot_img

Popüler Gönderiler