Cuma, Eylül 22, 2023
Ana SayfaGüncel HaberDivan Brasserie Çankaya, Ankara’da açıldı

Divan Brasserie Çankaya, Ankara’da açıldı

Divan Grubu, Ankara’daki ilk brasserie’si olan Divan Brasserie Çankaya açıldı. Açılışa; Ankara’nın iş, sanat, medya ve cemiyet dünyasının önde gelen isimlerinin yanı sıra Divan Grubu Genel Müdürü Murat Tomruk, Genel Müdür Yardımcısı Zeynep Çalık, Restoranlar, Kafeteryalar ve Stadyumlar Direktörü Cem Doğan ve Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü Gönül Gültekin de katıldı.

Köklü Divan markalarından biri olan Divan Brasserie, gurme reçeteleri taze ve kaliteli malzemeler ile harmanlayan mönüleri, fark yaratan sunumları ve özel ambiyansıyla dikkat çekiyor. Yakın zamanda Kavaklıdere’de kapılarını açan Divan Brasserie Çankaya, Divan’ın köklü geçmişi ve hizmet anlayışıyla Ankara’nın en prestijli lokasyonunda yepyeni bir lezzet serüveni sunuyor.

Türk ve dünya mutfağı lezzetlerini dikkat çekici detaylarla sunan Divan Brasserie Çankaya, keyifli buluşmalara ev sahipliği yapıyor. Misafirlerini dört kata yayılan iç ve dış alanlarında, 200 kişilik kapasitesiyle haftanın her günü lezzetleriyle ağırlayan Divan Brasserie Çankaya, çeşitli etkinliklere ev sahipliği yapılabilecek toplantı salonları ile özel davetler ve iş toplantıları için de ideal bir seçenek.

Son Gönderiler
spot_img

Popüler Gönderiler