Salı, Ocak 18, 2022
Ana SayfaYeni ÜrünlerEfeler Çiftliği Taze Kaşar Peyniri

Efeler Çiftliği Taze Kaşar Peyniri

Efeler Çiftliği, yüksek besin değeri içeren, katkısız yeni ürünü taze kaşar peynirini tüketicilerin beğenisine sundu.

Türkiye’nin en büyük çiğ süt üretim çiftliklerinden biri olan Efeler Çiftliği, mevcut çiğ süt ve pastörize süt ürünlerine yenisini ekleyerek, Efeler Çiftliği Taze Kaşar Peyniri’ni 600 gramlık ambalajda lezzetseverlerle buluşturdu. Efeler Çiftliği Taze Kaşar Peyniri’nin, Migros ve Macrocenter mağazaları ile seçkin şarküterilerde satışına başlandı.

2017 yılından bu yana alametifarikası çiğ sütü 2 litrelik ambalajlarda 300’den fazla noktada perakende olarak kendisine ait soğuk zincir kanalıyla doğrudan satan, kısa süre önce de 1 litrelik pastörize sütü tüketicilerle buluşturan Efeler Çiftliği, ürün geliştirme çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Efeler Çiftliği’nin uzun Ar-Ge çalışmaları sonucu ürettiği yeni ürünü taze kaşar peyniri, kahvaltıdan ana yemeğe kadar tarifler için de ideal.

Yüksek oranda (1 kg’ı yaklaşık 11,1 litre) taze süt içeren Efeler Çiftliği Taze Kaşar Peyniri hiçbir renklendirici ve katkı maddesi olmadan; saf süt, doğal şirden mayası ve az miktarda tuzla besin değerini kaybetmeden paketleniyor.

Sadece Türkiye’nin değil, Avrupa’nın da en nitelikli çiftliklerinden biri olan Efeler Çiftliği’nde özenle beslenen ineklerin sütünden elde edilen Efeler Çiftliği Taze Kaşar Peyniri, protein, kalsiyum ve vitamin değerleri açısından zengin içeriği ile fark yaratıyor.

“Onaylı Süt Çiftliği” sertifikasına sahip 

Sağıldığı andan itibaren soğutulup, el değmeden şişelenen ve en ideal koşullarda tüketiciye ulaştırılan Efeler Çiftliği Çiğ Sütü, bir taraftan perakende olarak tüketicilerle buluşurken öte yandan çeşitli süt markaları ile yeme-içme sektörü markalarına toptan olarak satılıyor.

Efeler Çiftliği Çiğ Sütü, besin değeri açısından zenginliği ile hem çocuklar hem de yetişkinler için her dönemde rahatlıkla tüketebilecek önemli bir besin kaynağı. “Onaylı Süt Çiftliği” sertifikasına sahip Efeler Çiftliği, evde doğal yoğurt, kaymak ve lor peyniri yaparak katkısız doğal sütün lezzetini deneyimleme imkânı sunuyor.

Efeler Çiftliği hakkında
En iyi, en sağlıklı ve lezzetli sütü elde etmek için Aydın’ın Germencik İlçesi’nde 766 dönüm arazi üzerine kuruldu. İneklerini pestisitlerden, ağır metallerden, toksinlerden uzak kendi yetiştirdiği sağlıklı yemler ve yeşilliklerle besleyen Efeler Çiftliği, hayvan refahını ve mutluluğunu her şeyin önünde tutarak sürecin her aşamasında en son teknolojiyi kullanıyor.
Büyük ölçekli süt üretimi ile Türkiye’nin seçkin süt ve süt ürünü markalarına süt vermeye başlayan Efeler Çiftliği, yeme içme sektörünün önde gelen markalarına toptan süt tedarikinde bulunuyor.
Kurulduğu ilk günden bu zamana kadar üretimin her aşamasında gösterdiği özeni AB standartlarında “Onaylı Süt Çiftliği” ve “Hastalıklardan Ari İşletme” belgesi, “İyi Tarım Uygulamaları Sertifikası”, “ISO 22000 Sertifikası” ve “Dünya Helal Birliği Sertifikası” ile tescilledi. Ayrıca devlet destekli ilk ve tek markalaşma programı olan Turquality’nin 2007’den beri üyesi.
Son Gönderiler
- Advertisment -spot_img

Popüler Gönderiler