Elite Naturel Organik Detox Serisi

Elite Naturel, ana ve ara öğünlerde tüketilebilecek üç farklı detoks ürününü tüketiciye sunuyor. Detoks ürünleri şeker ilavesi olmadan sadece meyvenin kendi şekerinden üretiliyor.

Yüzde yüz organik meyve ve sebze suları, meyve sebze püreleri, smoothieler, soğuk demleme bitki çayları, fonksiyonel ve arındırıcı içecekler ve çocuklar için atıştırmalıklar gibi tüketiciye geniş bir ürün yelpazesi sunan Elite Naturel, üç farklı detoks ürünüyle evde, okulda, iş yerinde ya da sporda tüketicinin her an sağlıklı beslenmesine yardımcı oluyor.

Meyvenin vitamin ve minerallerinin üründe kalmasını sağlayacak soğuk sıkım yöntemiyle üretilen ve farklı meyve ve sebzelerin karışımıyla oluşturulan Elite Naturel Organik Detox serisi ana ve ara öğünlerde sağlıklı ve lezzetli alternatif arayanlar için ideal.

200 ml’lik cam şişelerde yer almasıyla kolay taşıma imkanı sağlayan Elite Naturel Organik Detox serisi Skinny, Süper Chia, Defence gibi farklı içeriklerle detoks alternatifleri sunuyor.

Elite Naturel Organik Detox serisi Skinny içerisinde yer alan salatalık, elma, ıspanak, marul ve nane ile gün içerisinde daha fit hissederken, böğürtlen, muz ve chia’dan oluşan Süper Chia ise tatlı ihtiyacını en sağlıklı yoldan karşılanmasını sağlıyor.

Havuç, portakal, elma, limon ve zerdeçaldan oluşan Defence ise tüketicilerine güne güçlü bir şekilde başlamayı vaat ediyor.