Pazar, Eylül 25, 2022
Ana SayfaHaberlerEstuz’a “Güvenilir Marka Ödülü”...

Estuz’a “Güvenilir Marka Ödülü”…

Türkiye’nin üç ayrı ilinde bulunan tesislerinde üretim yapan Estuz, Güvenilir Gıda Zirvesi Direktörlüğü tarafından, 7 Mart 2010 Günü’nde düzenlenen 2.Uluslararası Güvenilir Gıda Zirvesi’nde, “Güvenilir Marka Ödülü” ile ödüllendirildi.

Estuz, Güvenilir Gıda Zirvesi tarafından gerçekleştirilen araştırma sonucunda alanında en çok atılım yapan markalar arasında yer alarak, tüketici beklentilerine verdiği cevapla “Güvenilir Marka” ödülüne layık görüldü. Rixos Otel-Ankara’da düzenlen zirvede Estuz’un ödülünü, Estuz Eskişehir Fabrika Müdürü Özgür Özdemir, Tarım ve Gıda Bakanı M.Mehdi Eker’den aldı.

Uluslararası Güvenilir Gıda Zirvesi’nin, değerleri yaşatırken gıda sektörünün her alanında ülke ekonomisine katkı sağlayan, örnek ve öncü olan kurum, kuruluş ve markaları teşvik ettikleri ve tüketici gerçeğini gündeme taşıyarak bu ödüle layık görüldükleri için çok mutlu olduklarını ifade eden Estuz A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Özdemir; “Estuz markamız 29 yıldır başta gıda sektörü olmak üzere birçok alanda faaliyet gösteren üreticilere hizmet vermiş, 2009 yılından itibaren perakende sektörüne yönelik ürünler üreterek sektöründe ilklere imza atmayı başarmıştır. Geçtiğimiz yıl TSE tarafından gerçekleştirilen 23. Altın Ambalaj Yarışmasında iki ürünümüzle Altın Ambalaj ödülü almanın mutluluğunu yaşadık. Bugün de, toplum sağlığı ve ürünlerimizin kalitesine verdiğimiz  önemden dolayı II. Uluslararası Güvenilir Gıda Zirvesi’nde “Güvenilir Marka Ödülü”nü almanın haklı gururunu yaşıyoruz” dedi.

Son Gönderiler
spot_img

Popüler Gönderiler