Pazar, Eylül 25, 2022

Fersan Şalgam

Vitamin ve mineral zenginliği nedeniyle pek çok faydası bulunan şalgam suyu artık Fersan doğallığıyla marketlerde yerini aldı. Adana’dan getirtilen ustanın Adana usulü özel reçetesiyle yeniden üretilen ve yeni ambalajıyla raflarda yerini alan Fersan Şalgam’ın acılı ve acısız iki çeşidi bulunuyor.

Fersan Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Gürhan Güven, “Şalgama olan büyük ilgiden yola çıkarak ürün gamımızda daha önceden yer alan şalgam reçetemizi Adana’dan getirdiğimiz ustamızın özel reçetesiyle geliştirdik, yeniden ürettik ve marketlerde yerini almasını sağladık” dedi.

Fersan Şalgam’ın üç aşamalı fermantasyon ile elde edilen bir ürün olduğunu vurgulayan Güven, “Fersan’ın üstün kalite anlayışına uygun olarak üretimini sağladığımız şalgam, meşrubat olarak da tüketildiği gibi lezzet verici özelliği ile birçok yemeğin yanında kullanılabilir.

Vitamin ve mineral zenginliği nedeniyle pek çok faydası vardır. Sindirimi kolaylaştırır, kolesterol dostudur. Fazla kiloların atılmasına yardımcı olur, stresi azaltır, gribe karşı direnç sağlar, hücre yeniler. Adana’ya özgü reçeteyle özel olarak ürettiğimiz şalgama büyük bir ilgi var. Bu ilgi de bizi çok mutlu ediyor” şeklinde görüşlerini dile getirdi.

Son Gönderiler
spot_img

Popüler Gönderiler