Cuma, Ocak 27, 2023
Ana SayfaYeni ÜrünlerGeorge Foreman’dan az yağ kullanan ızgara

George Foreman’dan az yağ kullanan ızgara

Yüzde 42’ye yakın daha az yağ kullanan George Foreman Flexe Izgara ile lezzetli ve sağlıklı yemekler yapmak mümkün.

George Foreman ızgaralar, dumansız ve kokusuz olma özelliği sayesinde evde ya da dışarıda rahat bir kullanım imkanı sağlıyor. Çabuk ısınması, pişirme ayarlı olması, kolay temizlenmesi ve her an her yere taşınabilir olması sebebiyle, ızgara severlere oldukça zahmetsiz ızgara yapabilme şansı veriyor. Daha az yağ kullanarak yemek pişirme trendinin en iyi kahramanı olan Flexe Izgara serisi, beslenme alışkanlıklarına özen gösterenler için de ideal bir ürün.

Izgara markası George Foreman’a ismini veren dünyanın en yaşlı ağır sıklet boks şampiyonu ve Olimpiyat altın madalyalı boksör George Edward Foreman, formunu ve gücünü sağlıklı beslenmesine borçlu olduğunu söyleyerek kendi icadı olan ızgaraları yaklaşık 26 yıl önce piyasaya sürmüştü.

Yüzde 42’ye yakın daha az yağ kullanan George Foreman Flexe ızgaralar ise çabuk ısınması, pişirme ayarlı olması, kolay temizlenmesi ve her an her yere taşınabilir olması sebebiyle oldukça zahmetsiz ızgara yapabilme şansı veriyor.

Daha az yağ kullanarak et ve sebzelerin kendi suyu ve yağında hızlı pişmesini sağlayan böylece lezzeti yiyeceklerin içine hapseden Flexe Izgara, geleneksel ızgaralarda yapışmaması için bol yağda pişen yiyeceklerin çok daha sağlıklı versiyonlarını hazırlıyor.

Son Gönderiler
spot_img

Popüler Gönderiler