Perşembe, Ağustos 18, 2022
Ana SayfaHaberlerHen Coops, ilk şubesini Batı Ataşehir’de açtı

Hen Coops, ilk şubesini Batı Ataşehir’de açtı

Tavuk sektörünün yeni markası Hen Coops, ilk şubesini Batı Ataşehir’de bulunan Andromeda Residance’ta 5 Ekim 2010 tarihinde hizmete açtı. Hen Coops, farklı lezzetleri ve servis kalitesiyle mevcut tavuk restoranı anlayışını değiştirmeyi hedefliyor.

Markanın yaratıcıları Onur Baş ve Özgür Akyol’un ev sahipliğinde gerçekleşen açılışa, Hen Coops restoranlarında ürünleri kullanılacak olan Şeker Piliç Yönetim Kurulu Üyesi Kaan Bor da yer aldı. İş dünyasının başarılı ve renkli ismi Ali Ağaoğlu’nun yanı sıra Survivor yarışmasının finalisti İhsan Tarkan da katıldı.

Hen Coops’un Andromeda Residance şubesinin açılışına katılanlar; “tavuğu en lezzetli yiyebileceğiniz en renkli dünya” ile tanışma ve özel lezzetleri tatma fırsatı da buldu.

Mönüde; salatalardan burger ve wrapler’e, çevirme tavuktan, özel soslarla hazırlanmış wings çeşitlerine, chicket basketstan renkli poppersa kadar zengin seçenekler bulunuyor. Hem sağlığına özen gösteren hem de lezzetten vazgeçemeyenler için de “light select” mönüsü yer alıyor. Diner mönüsü ise tadı damaklarda kalacak ana yemeklerden oluşuyor. Hen Coops’un yıldız ürünü ise; renkleri sebze ve meyve özlerinden elde edilen “renkli tavuklar”. İçeceklerde ise özellikle farklı damak zevklerine hitap eden “milkshake”ler ile iddialı. Her yaş ve her damak zevkine uygun seçenekler içeren menüde; zamanı kısıtlı öğrenciler ve çalışanlar için atıştırmalıklar, çocuklar için de eğlenceli mönüler yer alıyor.

Son Gönderiler
spot_img

Popüler Gönderiler