Herbalife’tan glütensiz ve vegan içerikli pratik öğün alternatifi

Bitkisel içerikli beslenme ürünleri ve takviye edici gıdaları bulunan Herbalife, en yeni ürünü Formül 1 Öğün Yerine Geçen Besleyici Muz Aromalı Shake Karışımı’nı tüketicileriyle buluşturdu. Glütensiz ve vegan içeriği ile ön plana çıkan ürün, içerdiği vitamin ve mineraller ile pratik ve dengeli bir öğün alternatifi sunuyor.

Aktif yaşam alışkanlıkları geliştirilmesine destek olma amacıyla inovatif beslenme ürünleri geliştiren Herbalife, ürün portföyünü genişletmeye devam ediyor. Yeni nesil formülü ile öne çıkan Formül 1 Öğün Yerine Geçen Besleyici Muz Aromalı Shake Karışımı’nı kullanıcıların beğenisine sunan Herbalife, shake ailesinin altıncı üyesiyle kilo kontrolü yapmak isteyenlere hazırlaması kolay bir çözüm sunuyor.

Her an her yerde rahatlıkla hazırlanıp tüketilebiliyor 

Vücudun günlük olarak ihtiyaç duyduğu temel besin maddelerinin alımını destekleyen F1 Muz Aromalı Shake Karışımı’nın besleyici içeriğinde, vücudu destekleyici fonksiyonuyla bilinen 25 vitamin ve mineral yer alıyor. Kas kütlesinin gelişimini ve korunmasını desteklemek için her porsiyonunda 19g protein bulunan karışımı etiketteki kullanım talimatlarına göre hazırlandığında bir porsiyonu yalnızca 226 kcal içeriyor.

Her an her yerde rahatlıkla tüketilebilen karışımı hazırlamak için 250 ml. yarım yağlı (% 1,5 yağ) süte iki çorba kaşığı (26 g) toz Formül 1 karıştırmak yeterli oluyor.

*Enerjisi kısıtlı bir diyetin günde iki öğününü, öğün yerini alan gıda ile değiştirmek kilo kaybına katkıda bulunur. Enerjisi kısıtlı bir diyetin günlük bir öğününü, öğün yerini alan gıda ile değiştirmek kilo kaybından sonra kilonun korunmasına katkıda bulunur. Bu ürünün enerjisi kısıtlanmış diyetin bir parçası olarak diğer gıdalar ve düzenli yapılan egzersizle birlikte kullanılması amaçlanmıştır. Yeterli miktarda sıvı alımını sürdürmeniz ve etiketteki talimatları belirtildiği şekilde uygulamanız önem taşımaktadır. Herbalife, herhangi bir kilo kontrol programına başlamadan önce doktora danışmanızı tavsiye eder. Sağlıklı bir kilo kontrol programı ortalama kalori alımı, dengeli bir beslenme ve düzenli fiziksel aktiviteden oluşmalıdır.”