Hola Sol kahve çeşitleri

Coffee beans texture; Shutterstock ID 582747883; purchase_order: -; job: -; client: -; other: -

Premium mutfak ürünleri, küçük ev aletleri ve lüks beyaz eşya sektörlerinde kendi alanında lider 60’tan fazla markanın perakende satışını gerçekleştiren multibrand mağaza zinciri Enplus’ın kendi markası olan Hola Sol kahve çeşitleri kahve tutkunlarına sunuldu.

Tukan kuşunun rengarenk görünüşünden, güzelliğinden ve türünün nadirliğinden ilham alarak hayat bulan Hola Sol, kendine has özel harmanı ve lezzetiyle dikkat çekiyor. Hola Sol lezzetini ortaya çıkaran kahve çekirdekleri ise özenle yetiştiriliyor ve olgunlaşan her bir kahve meyvesi tek tek elle toplanıyor.

Yetiştikleri bölge ve rakım özelliklerine uygun profilde hassasiyetle kavrulan nitelikli kahve çekirdekleri, uzmanların sayısız çalışmalarıyla bir harmana dönüşüyor. Üstelik Hola Sol’ün özenle seçilen kahve çekirdekleri sipariş üzerine kavrulduğu için kahve tutkunları kahveleri taze olarak deneyimleme fırsatına erişiyor.

Her zevke hitap eden tadım notaları

Hola Sol, yumuşak, yüksek aroma ve yoğun lezzetiyle premium kahve çeşitleri sunuyor. Hola Sol’ün; Italiano, Barista ve Primo Gusto olmak üzere üç çeşit espressoya uygun kahve çekirdeği, filtre kahveye uygun Adicto kahve çekirdeği ve bir çeşit de Türk kahvesi bulunuyor. Hola Sol, içim sertliklerine göre de ideal seçenekleri bir araya getiriyor.

Türk kahvesi dışında tüm kahveler çekirdek olarak kullanıcılara özel olarak satılıyor, tazeliği ve kokusu hep aynı kalıyor. Kahve severler, paket üzerinde çekirdeklerin hangi yörelere ait olduğu, asiditesi, kavurma tarihi dahil tüm bilgilere erişebiliyor.