İçim Mini Peynir Taneleri

İçim, yeni ürünü “Mini Peynir Taneleri” raflarda yerini aldı. Ürün, bol sütten gelen lezzeti ve yumuşak kıvamıyla hem yetişkinlerin hem de çocukların tüketebileceği sağlıklı atıştırmalıklar arasında yerini alıyor.

Türkiye’nin en fazla süt ve sütlü ürünler üretimini gerçekleştiren, günlük 5 bin ton süt işleme kapasitesiyle sektörün en büyük üreticisi Ak Gıda-İçim Süt, tüketicilerine yepyeni lezzetler sunmaya devam ediyor. Ak Gıda-İçim Süt, peynir kategorisine dahil ettiği lezzetin mini hali “İçim Mini Peynir Taneleri” ile günün her saatinde tüketilebilen besleyici içeriğiyle bir lezzet deneyimi sunuyor.

100 gramında 3 bardak süt içeren mini peynir taneleri, bol sütten gelen lezzeti ve yumuşacık kıvamı ile kahvaltılara eşlik ediyor.

Yüksek protein ve zengin kalsiyum içeriğiyle de öne çıkan besleyici mini peynir taneleri, kahvaltıların yanı sıra çocukların ve yetişkinlerin severek tükettiği sandviç, salata, pizza ya da makarna gibi yemeklere de benzersiz bir lezzet katıyor. Lifli yapısıyla ağızda dağılan ürün; yenilikçi ve dikkat çekici dikey ambalajıyla raflarda yerini alıyor.