Cuma, Ekim 22, 2021
Ana SayfaGüncel Haberİçim’e müşteri deneyiminde A.L.F.A ödülü

İçim’e müşteri deneyiminde A.L.F.A ödülü

Ak Gıda’nın tüketici markası İçim, A.L.F.A Awards’da “Süt ve Süt Ürünleri” kategorisinde “Customer Brand” ödülüne layık görülerek, en iyi müşteri deneyimi sunan marka oldu.

Müşteri deneyimini en iyi yaşatan markaların belirlendiği A.L.F.A Awards’da, İçim markası “Süt ve Süt Ürünleri” kategorisinde birincilik elde etti. Ödül törenine katılan Ak Gıda Pazarlama Direktörü Selin Dora Falay, “İçim markası olarak tüketicilerimize kaliteli, besleyici ürünleri en doğal haliyle sunmakla kalmayıp, onların hayatlarına da dokunuyoruz. Marka vaadinde İçim, sağlıklı ürünleriyle tüketicilerin hayatına fayda sağlarken, pozitif bakış açısıyla da tüketicilerine hayata dolu tarafından bakmayı hatırlatıyor. İçim markasının tüketici merkezli yenilikçi yaklaşımı ve yaşattığı üstün müşteri deneyiminin bir sonucu olarak gelen bu ödül, bizim için oldukça değerli. Tüketicilerimizi her zaman işimizin merkezine koyarak hayatlarına lezzet ve neşe katmaya devam edeceğiz” dedi.

Marketing Türkiye ve AKADEMETRE işbirliğiyle bu yıl altıncısı düzenlenen A.L.F.A Awards’da, toplam 57 kategoride müşteri deneyimini en iyi yaşatan markalar “Customer Brand” olarak ödüllendirildi.

Son Gönderiler
- Advertisment -spot_img

Popüler Gönderiler