Kahve Dünyası’nın yeni kapsül kahve koleksiyonu

Kahve Dünyası’nın 5 seri ve 8 çeşit lezzetten oluşan yeni kapsül kahve serisindeki espresso kapsülleri geri dönüştürülebilir malzemelerden üretiliyor. 

Pleasure Serisi: Fındık, karamel ve vanilya olmak üzere üç farklı aromaya sahip olan bu seri, farklı lezzetleri keşfetmek isteyenlere hitap ediyor. Ustalıkla kavrulan kahve çekirdeklerini fındık aromasıyla buluşturan Fındık Aromalı Espresso Kapsül Kahve, bisküvi notaları eşliğinde zengin bir lezzetin kapılarını aralıyor. Karamel Aromalı Espresso Kapsül Kahve’de, kremamsı notalar eşliğinde, karamelin tatlılığı hissediliyor. Vanilya Aromalı Espresso Kapsül Kahve ise vanilya aroması ve kahvenin yumuşak birleşimi mevcut.

Master Serisi:  Master Serisi, Espresso ve Ristretto kapsül kahvelerinde, kendine özgü iklim ve coğrafyalarda yetişen % 100 Arabica kahve çekirdekleri bir araya getiriliyor.

Tüm kapsül kahve çeşitleri arasında yoğunluğu en yüksek harman kapsül kahve olan Espresso, yoğun bir kıvama ve baharat tadına sahip. Ristretto kapsül kahvede ise yüksek asidite ve karakteristik odunsu notalar eşliğinde; şeftali ve kırmızı meyvelerin baskın lezzeti var.

Peace Serisi: Kafein tüketmek istemeyenler ya da günlük kafein miktarını dengelemek isteyenlere hitap eden Peace serisinde yer alan Kafeinsiz Espresso; yumuşak içimi, baharatlı yapısı ve isli kokusuyla fark yaratıyor. Kafeinsiz Arabica çekirdekleri ile hazırlanan bu kahve, farklı bir kahve deneyimi yaşatıyor.

Explore Serisi: Explore serisi, Kolombiya ve Etiyopya çeşitlerini içeriyor. Kolombiya’nın yüksek tepelerinde yetişen % 100 Arabica çekirdekleriyle hazırlanan Kolombiya Kapsül Kahve, kırmızı meyvelerin heyecan uyandıran tadını ve çikolatanın hazzını yaşatıyor. Etiyopya Kapsül Kahve, Etiyopya’dan Rainforest Alliance Sertifikalı olarak tedarik edilen % 100 Arabica çekirdekleriyle hazırlanıyor. Etiyopya Kapsül Kahve; her yudumda tropik meyveler, yaban mersini ve turunçgillerin yanı sıra canlandırıcı bal lezzetine sahip.

Selection Serisi: Tüm kapsül kahve çeşitlerini deneyimlemek isteyenler için bir arada sunan Selection serisinde ise Fındık Aromalı Espresso, Karamel Aromalı Espresso, Vanilya Aromalı Espresso, Kafeinsiz Espresso, Espresso, Ristretto, Kolombiya ve Etiyopya çeşitleri yer alıyor.