Cumartesi, Aralık 2, 2023
Ana SayfaGüncel HaberKöşebaşı, şimdi Ankara’da

Köşebaşı, şimdi Ankara’da

Başkent Ankara’nın en önemli lokasyonlarından biri olan Or-An’da hizmete başlayan Köşebaşı Ankara, şık ve ferah dekorasyonu ile 120 misafirini ağırlarken, 25 kişilik VIP salonunda özel toplantı ve kutlamalarına da ev sahipliği yapıyor.

1995 yılından bu yana, yerelliğin ve gelenekselliğin kebap kültüründeki önemini bilen ve gerçek lezzetleri yansıtmayı önemseyen Köşebaşı; İstanbul, Bursa, Kapadokya ve Bitez mağazalarından sonra, şimdi de Ankara halkına hizmet veriyor.

Yerel malzemeler, yerel reçeteler…

Adana ve Tarsus mutfak kültürünü bir arada sunan Köşebaşı, kebap kültüründeki gelenekselliği modernize etmek yerine, kebabın gerçek lezzetini yansıtarak yeni nesle mutfak kültürünü aktarabilmek adına, reçetelerini bölgelerin yerel malzemeleri ile uyguluyor.

Kökleri hatırlatan lezzetler

Kebap kültürünü İstanbul ile tanıştıran bir marka olmaktan gurur duyduğunu her fırsatta yineleyen Akkomarka Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Yeşilyurt, “Bizi biz yapan, lezzetlerimiz. Bizi biz yapan, bize özgü tariflerimiz ve reçetelerimiz. Dünyanın neresinde olursak olalım, bir kokuyla bizi eve çağıran lezzetler vardır.

Tek lokmada, bize köklerimizi hatırlatan lezzetler. Köşebaşı olarak, misafirlerimize köklerini anımsatan tüm lezzetleri, geleneksel halleriyle hatırlatıyor ve herkesi bu eşsiz deneyime davet ediyoruz” açıklamasında bulundu.

Son Gönderiler
spot_img

Popüler Gönderiler